Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Namost az azert erdekelne ini horror balesete mikor is tortent. 🤔
Olvasnék, de teljesen összefüggéstelen háborgás amit írsz.
Részeg voltál? Nekem úgy tűnik mintha te nem lennél képben, csak valamivel vitatkozni kell 😆
Én úgy tudom kórházba csak egy protokoll van akit mentővel visznek be az lesz a fontosabb és első
Ha fejed a honod alatt de besétáltál a kórházba hogy itt valami nem stimmel ,akkor is az megy be előbb aki megszúrta úját és képes volt mentőt hívni hogy kórházba menjen . Szóval valószínűnek tartom Ini ott vérzett el hogy asszony +barát támogatta be ,a mentők meg csak jöttek és jöttek
én nem tapasztaltam ilyet, mondjuk motoros-mentős kalandom egyszer volt. Hozzám rendre kiértek, bevittek a kórházba rendesek voltak.
Persze lehetne valami párhuzamot is vonni, ha nagyon keresnénk. Hiszen önmagába az összes motoros egy hülye, idióta fasz akik szándékosan keresik a bajt(kezeit széttáró) Van naponta bőven baleset közlekedésből adódóan ezek a buzi hobby motorosok meg gyakorlatilag szándékosan keresik a bajt és csinálják a pluszmunkát az egészségügynek. Frílac elméletével élve a bagosok piások tekintetében lehetne a motorosokra is egy + adót kivetni orvosi ellátás terén. Mert, hogy horgászhatnának is, ott legfeljebb néhány újból kellene kirángatni a horgot fogóval 😅
Nyilván.
Hát abban biztos lehetsz hogy azért nem fognak később odaérni mert motoros a sérült.
Persze, hogy az, csak hazudozok össze vissza.
Baromság.Persze,meg még meg is állnak hamburgerezni,nem?
Nekem volt ilyen tapasztalatom motorral 2x, először mikor lányommal kijöttek elénk a rendőrök 4-5 percen belül ott voltak a mentők kb 50 perc múlva és ezt már a rendőrök is megjegyezték 2x másik lányom barátját ütötték el és az első mentő kb 30 perc múlva, de abban nem volt megfelelő holmi így ami segíthetett volna az még 20 percre rá ért oda, volt alkalmazottam mentő sofőr és mondta, hogy motoros balesetnél úgy szólnak nekik, hogy hús az úton és ebből tudják mikor kell odaérni.
Ezek a történetek néha nem teljesek.
Nem lehet, hogy az ügyeletes orvost az előző napokban valahogyan (mondjuk a felesége által) megkínoztad és a rendelőben felismert?

:-D
Tudod.....a protokoll. 😂
Nekem se volt még hasonló tapasztalatom.
még egyszer leírom
mentünk be vagyis én ugráltam egy lábon egyik oldalt asszony másik oldalt haver támogatott, a térdemből mérsékelten folyt a vér, az oldalamon a póló full véres, jönnek ki a pult mögül nagy sietve hogy mi történt, mondom elestem motorral
ja akkor üljek le, majd szólnak
aztán ültünk órákat, és a gördeszkás gyerek lehorzsolt térdét előbb lekezelték aki jóval (1+ óra) utánam jött
kb 6-7 óra hossza volt mire végeztünk, szerintem ez kimeríti a hanyagolás fogalmát
Kollégám nyáron dobta el a motort cseszneknél,gyakorlatilag leszakadt a keze,csak egy két cafat tartotta.Pont egy mentőtiszt ért oda elsőnek,azt mondták ha ő nincs meghal mert elvérzik.A kórházban meg visszafaragták a kezét,pedig egyszerűbb lett volna a kukába dobni a kezet.Igaz hogy szinte mintha nem is lenne,de visszaf aragták neki.
Amúgy még én sem találkoztam olyannal hogy valakit azért ért hátrányos megkülönböztetés mert motoros,init inkább türhő stílusa kűldhette hátra .
Inkább először olvass vissza, utána szólj bele!
Nekem még nem volt ilyen tapasztalatom.
És tőlem kérdezed, hogy Íni, honnan....ki.?
Akkor miért nem tőle kérdezel???
Nem vagy túl bonyolult. 👌
OK, majd legközelebb engedélyt kérek tőled, hogy írhassak 😂
...és Ini honnan szopta ki, hogy hanyagolták? Mert nem ugrott rá 3 db 18 éves nővérke? 😁
Egyébként te írtad, Ini helyében mit csináltál volna... akkor úgy kérdem, honnan szoptad "volna" ki, hogy hanyagolnak?
Nem én írtam, hogy hanyagoltak, te egyszerű, hanem Íni érezte úgy. De megint nem olvastál vissza csak durrogsz. Kezd unalmassá válni a bele vau-vau. 👏
Én ezt nem nagyon hinném. Hogy rohadt drogost, alkeszt cigányt másképpen kezelnek, azt esetleg elhiszem, de egy motorost csak azért, mert motoros, egyszerűen nem hinném.
Azért azt észre venni hogy kinél van más bánásmód,legalábbis a mentőknél,de azzal maximálisan egyet is szoktam érteni.Persze ő is megkapja amit meg kell,csak más a stílus.
Hopp, mi?
És azt miből szopod ki, hogy miért hanyagolnak? Vagy ezeket te eccerűen csak "tudod"? 😅
B+, neked, mint félig-meddig szakmabelinek, pont kéne tudnod, hogy megyen ez... protokoll van.
https://egeszsegvonal.gov.hu/e...
Hoppp 🤔
Én tuti nem.
Írta irt egy művelt fórumos társ, hogy nem kezdődik, hanem folytatódik. 😂
Csak tudnám, hogy ki volt?! 😁