Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tőlem nem szabadultok meg egy-két csúnya szmájlival 😂
Pedig ki kéne má 😂
már az írás sem elég jó(fetrengős) Ki ne basszanak innen engem is mint init a prohardverről, mert nem nagybetűvel kezdte a mondatot(fetrengős) Mi a faszom vagyte szabad lászló? Akadémikus? Lazíts már magadon hipohonder, hínárevő náci hivatalnok 😂
Vette....néprajzos.....
Ha csak elgépelne egy-egy szút, az nem érdekel senkit, vagyis engem nem. A legis-legis-legelején írtam, hogy az ember írásképe sokat elárul az emberről magáról, hát, nem csalódtam.
Diplomatája van azt ilyeneket ír: trüsszenteni. Mekkora bogár... :D
Neked minden szövevényes, amit értő olvasással lehet elsajátítani.
hát nem basszus nekem szövevényes ez az informatika 😅
Rég elment volna ha teheti, csak nem tudja hogy kell bezárni a böngésző lapot. Szegény azt hiszi ez az internet…
Nincs olyan szerencséd. :)
Még a végén a pipi a nagy bűntudatába szintén lelép.
nagyon hasonlított a jehova tanúi viselkedésre,ő is legalább annyira volt agymosott
bár én fel mertem volna tenni egy kisebb összeget arra hogy csak egy kis genyo troll volt, báe ennek némileg ellentmond hogy elhúzott a rákba, már ha tényleg elhúzott......
remélem, a vonat elé ugrott 😅 - bár kicsit sajnálnám szegény, megkeseredett hontalant 🙁 Ő csak jobb életet akart, de nigger lett belőle 😅
Csibefasz mindenkit elutál 🙄
már megint ugyanide lyukadtunk ki(sírós)
Akkor pipi a bűnös. :)
Szerintem csak rájött hogy a szófosásod és meggyőzhetetlenséged ellen nincs ugyse fegyver.
persze ilyenkor sosincs felelős(gondolkodós)
Mondom fogtam a kezét!!!! Csak nem tudtam visszarántani a valóságba(kezeit széttáró)
Én nem. Már rég tiltottam mert csak a mocskolódás dőlt belőle semmi érdemleges.
Pedig de....... 😂
apád fülit... én próbáltam pátyolgatni(kezeit széttáró) De miután rakson, meg rajtam kívül mindenkit likvidált, rájött, hogy nem sok értelme maradt az sm-létnek(kezeit széttáró) Aztán egy rossz pillanatában önmaga ellen fordult és likvidálta saját magát is(kezeit széttáró)
Meg se próbáld rám húzni ezt(ujjával nemet mutató) Én végig a kezét fogtam(meghajlós)
Őt is taccsra rúgtátok baszod 😅
Már Ö is? Ment bogyó után mi van itt? 😪
Gondolom sanyarú a felébredés(szemeit körbeforgató) Amikor van egy álomkép, egy hit. Amiben hisz az emberiség egy maroknyi csoportja, majd egyszer fizikálisan is szembejön a valóság(gondolkodós) Ő is a könnyebbik utat választotta(gondolkodós) Mint sem beismerje, hogy az az eszme amiben eddig hitt az megbukott(kezeit széttáró)
Pedig ez inkább erény lenne 😁