Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor gondolom az embereid az alapján jutalmazod, hogy mennyit loptak tőled és már a felvételi is zsebmetszéssel kezdődhet a 4-6-os vonalán. Gyereked is ebben a szellemben nevelkedik? És ez persze nem csak rád hanem a többiekre is érvényes aki élvezi ha más tuladjonát ellopja.
Te tényleg nem ide születtél(kezeit széttáró)
volt egy haver valami útépítőkhöz került oda billencsre. Az a fajta aki el sem hagyja az építési területet csak helyben mozgatja az anyagot.
Első napján a kollegák elmagyarázták az újoncnak, hogy hogy működik a rendszer(kezeit széttáró) Mondták neki, hogy a lényeg az, hogy nap végén mindig ki kell venni az autóból 20 liter gázolajat. Erre azt mondta, hogy hát Ő nem az a fajta(ujjával nemet mutató)
Na erre mondták Őket nem érdekli milyen fajta vagy mit csinál mit nem ha neki nem kell akkor locsolja ki a földre vagy csináljon amit akar de a normája nem lehet kevesebb mint ami nekik a hosszú évek alatt 😂
igen sokkal szebben hangzik 😂
A te feleséged is valami gasztroentorológus vagy mi a franc az is jár haknizni(kezeit széttáró)
saját tarifám lenne nem is olcsó 😅
el hát
én felmézek a vezéreinkre és mindeki is lop
nem tehetek mást én sem 😂
amikor felkelni sem tudok az ágyból és kijön hozzám a doki akkor ad az ember egy kis pénzt(kezeit széttáró) Bár már az aszisztens jár ki injekciót beadni ami nem intravénás. A rendelőbe is az asszisztens szúrkálja a seggem 😆
recept nélkül kb. semmit nem adnak már(kezeit széttáró)
Nekem erről az ugrik be, hogy ha én lopok mástól akkor miért érezném bajnak ha tőlem lopnak? Az a kukorica, flakon stb. az más tulajdona még ha sok is van belőle és azért van sok mert sokat fektetett bele, hogy sok legyen és nem azért, hogy ellopkodják.
valljuk be ez a megszokottól eltérő viselkedési forma
pl én se lopnék se a boltból se a szomszédból, de ha van egy tábla kukorica letörök pár csövet halakat etetni
voltunk múlt évben motort venni aztán egy tábla kukorica mellett álltunk meg hugyálni
amennyi cső elfért a kezembe annyit azért hoztam 😂

vagy ha flakonosoknál dolgozunk mindig hozok néhányat amit gyártanak, meg se kérdezem csak hozom, van ott többszázezer darab
Népszerű nem vagyok ezzel, de hát ezt érteni magyar szocializációval lehetetlen. 😆
pipi az egyszerű nép gyermeke, karakteres sváb vérvonallal
kulák nagyszülők, értelmiségi szülők, de neki előjött a kulák ösztön
fura mert ezek a tulajdonságok néha kigahynak 1-1 generációt
én lusta vagyok fater nem, öregapám is lusta volt a dédöregapám meg nagyon lusta
vagyis inkább megfontolt az jobb szó a lusta helyett
Pipivel szeretek beszélgetni annyira elementárisan idióta hogy ilyennel ritkán fut össze az ember 😁
Nem úgy volt hogy nem hagyod magad beugratni az idióta tűzoltótól? Erre most már Pipi is szénné szívat😆
Engedd el. Úgy sem fogják fel.
Mindig van olyan akinek semmi se Elég. például ha pipi orvos lenne Ő biztos el is kérné a kenőpénzt előre 😁mi nem vagyunk rászorulva a nyugdíjas 1000 Ft-jára
na ezt cáfolom
én személyesen ismerek öregasszonyokat akik süteményt sütnek a dokinak, meg tojást visznek stbstb
és elfogadja a pénzt ezt meg a családból tudom....
Egyszerű De Úgyse fogod megérteni elfogadni meg főleg nem.. vagy 20 éve 7:30 fél 12 rendelési idő de egy két éve át íratták központilag 8-12 re de mindenki tartja magát a régi rendszerhez, az van megszokva 7:30 kor már ott vannak. 11:00 után meg már nem nagyon illik menni betegnek - és nem is nagyon mennek
Ez se jól tudod... legalább 10 éve nincs kenőpénz, még az ilyen csirke-tyúk ajándék is eltűnt. meghurcolják miatt a dokit ☹️
Ki milyen orvos? Háziorvos csak szakvizsgával lehet Látod erről is csak ennyit tudsz
Aztán rájöttek a dokik hogy ez így még faszább,így próbálják ezt most is megtartani.Mondom,nekem a múltkor mondta az asszisztens hogy ha nem ragaszkodom hozzá akkor nem kell bemennem,a tp papírt meg le rakja a portára,mondom tökéletes.
Hát azt elhiszem.Valahogy gondoltam hogy nem lehet egyszerű válaszolni arra hogy mi a gond azzal ha valaki rendelési idő vége elött fél órával megy oda.
amúgy a doki egy részt egy jogi személy mert neki van joga ide-oda küldeni és gyógyszert írni
a gyógyszerekről a patikus kb 3x annyit tud, minmire való és mivel lehet helyettesíteni
nálunk sokan nem is mennek dokihoz csak a patikába, max akkor van doki ha a patikus elküldi hogy menjen felíratni mert vagy olcsóbb úgy vagy recept nélkül nem adhatja oda a szert
inikém az asszisztensnek van dolga a körzetinek ez nem feladata. Ha unalmába segít az ő dolga (kezeit széttáró)