Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg? Megmutatnád, hogy HOL kezdtem ÉN személyeskedni itt bárkivel is?
A szemeiddel IS komoly problémák vannak. Az adatlapomon nem látok semmiféle "pocsecs" nicket. A labancszarzsákról meg ennyit, nem többet. Elkotródott a gerinctelen vérfége. :)
hát te kezdtél személyeskedni én folytattam ezért ne te haragudjál már (fetrengős)
A kocsmai balhéknál is mindig az volt a baj amikor a yardon be kellett számolni a történtekről, hogy:
- Úgy kezdődött, hogy a Béla visszaütött (kezeit széttáró) 😂
😅
még felsőben is(fetrengős)
pocsecskám ugyan ezt olvastam ez az Ő véleménye volt és kész(kezeit széttáró) előadta alpári stílus nélkül(kezeit széttáró) Neked is van véleményed, nekem is meg mindenki másnak is(kezeit széttáró) Hagyjuk már ezt a hejesírási mizériát 😅 Egy grammal sem írok szarabbul nálatok ne legyél már te is akadémikus ez egy nyavalyás fórum 😆
Néha mutat haver a féjszbukról ezt azt na az egész elképesztő ahogyan a nép ír (fetrengős) Hidd el nekem akik itt vagyunk a fórumon, pártállástól, identitástól vallástól és nemi identitástól függetlenül nagyjából benne vagyunk abba a felső 10%-ban akik még hellyel-közzel tudnak valamennyire helyesen írni. (kezeit széttáró)
jó de nem beszélt alpári stílusban(kezeit széttáró) Nem fasszopózott meg ilyesmi én erre gondoltam(kezeit széttáró) Nem akarom én mosdatni Őt de hát még is csak elüldöztétek 😅
Kezdjük az eleve prosztó személyeskedéseddel, a másik nickével való viccelődést.
Igaz én se tiltottam senkit csak őt egyszerűen nem voltam kíváncsi arra amit mond az előzményei után
Egyfolytában sérteget mindenkit... csak ez neked nem tűnt fel, mert neked már az uzsonnádat is elvették alsóban, megszoktad, hogy szopatnak
Meg nagyobb féreg se volt itt az oldalon, talán csak balogi zolika úr a tárkányi genny volt nagyobb görény. :)
Meg mindenkit is tiltott, így aztán lófaszt sem látott 😂
Mondjuk ennél a tiltásnál gyermetegebb, idiótaság kevés van!
Ő folyamatosan fikázta a saját népét, nemzetét, nem tudom te mit olvastál, de akkor ez sem megy, nem csak a helyesírás. :)
Ne légy sötét pipike néha olyan jó dolgokat is tudsz írni.
Ja,hát élből nácizni mindenkit akivel nem ért egyet az rendben?
Meg hazugozni. 🤔

"Senkinek sem hagytam a nyakán öket, ott élnek ahol akarnak, ahol mindig is éltek...
Jó tudom, egy igazi vérnáci szerint már ök nem is magyarok a ha a gyerekük külföldön él és nincs joguk ott élni, de nem tehetek róla, hogy ragaszkodnak hozzá...
Hogy ez miért szélsöjobb? Mert az. Egy utolsó náci vagy, aki még a náciknál is nácibb, mert azok a saját népüket nem akarták kitoloncolni az országból, mint te az én szüleimet... "

Alap volt a nácinál nácibb vérnácizás,hazugozás.
A trüsszentést? Hát így írtam(kezeit széttáró)
Ne legyél mán frílac te is 😅
én még azt is bánom(kezeit széttáró) Attól színes egy fórum ha ütköznek a vélemények(kezeit széttáró)
Ha megfigyelted nem sértegetett senkit sem, nem anyázott, káromkodott. Leírta, Ő miről mit gondol(kezeit széttáró) Ez a nagy többségünkkel nem egyezett de hát nem is kell minden véleménynek egyezni(kezeit széttáró)
Gratulálok Kálámbó!Lebuktattál egy alvó ügynököt!Egyébként ezt komolyan gondolod?
Azért azt nem bánom, hogy a magyarok szégyene lelépett, a labancfattyú. :)
azt semmi képen nem szeretném 😆
Ne törödj pipikém felesleges dolgokkal, még megterheled a szervezeted. :)
Pocsikám hát ki emlékezett volna 2021. márciusi beírásra(fetrengős) Most, hogy bukovári lett megint előjössz egy új reggel? Azt sem tudom miért szünetelteted a másikat(gondolkodós) Vajon bogyó is így fog reinkarnálódni? (kérdőjeles)
nagyon oda figyelek most már(gondolkodós) Ha jön egy új név balos beállítottsággal az bogyó lesz 😅
Másnak nem is lehet jó a helyesírása ugye. :)
A faszomért húzod szét az oldalt ezekkel a ratyi bevágásokkal. :)
na én már diszlexiás fotelvirológus is vagyok(fejét fogó) Nem vitatkozom. Egy HHNH-val felesleges a villanykaróba több értelem szorult 😅
Mert milyen az én írásképem? 😅 Egy hajszállal sem írok helytelenebbül nálad(fetrengős) Szedegesd már össze mi szúrja a szemed ígérem nem javítok rajta (puszit küldő)
ÁÁÁÁ Pocsecs lebuktál 😂
Honnan ez a mágikus ember név, mitől vagy te olyan mágikus a műfű gyárban targoncán ülve(fetrengős)
Látod, hogy nem érted. Nem az írás, hanem a íráskép.
De írhattam volna fogalmazást. De írhattam volna a látszólagosan szándékos helyesírási hibákat. Valószínűleg te többek között diszlexiás vagy diszgráfiás vagy. Ennek kiderítés szakembert kíván, de nem a te hasonlatodra (fotelvirológus), hanem valóban képzett szakemberére.
Az, hogy a nyilvánvaló helyesírási hibákat aláhúzza már majdnem minden szövegszerkesztő és fórummotor, csak te a látottakat sem vagy képes figyelembe venni, teljesen összevág azzal, hogy én senkit nem ösztökéltem injekcióra sem ellene, de neked ez jött le belőle.
Ezért, ezért nem érted.