Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most már szóra nem érdemes. :)
Bogyo inkabb faraszto volt nem jo fej,túlságosan elbillent politizalasba.Amugy most ragja az intarziat mert megbukott. 😅
Hiába dumálsz ez már rajtad ragadt 😂
Mondjuk ő pont nem hiányzik, mert nem nagyon volt tiszta pillanata, mindig előjött a magyar gyűlölet.
Bogyó legalább jó fej volt amikor épp nem politizált.
Baszki,most szusszantam le melobol,nem is neztem,es pipi eluldozte nakstejnt? 😂
Esku nem en voltam. 😂
Ne legyél mán ilyen merev!! 🤣🤔😂
Ez most valami vicc?
Lehet bogyó volt. :D
Most má sose tudom a tiltást levenni róla 😢
Lehet bogyót megtalálta valahol aztán megy utána 😂
Gyáááá, ezt is megértük? 🙃
Na ezt köszönöm a magyar emberek nevében is.
Persze, van a 90-es tábla is, páran mégis meghaladják ezt. Vagyis azt.
Azt gondolod, hogy majd most és itt úgy működnek, ahogy a "szabályok" és elvárások alapján kéne?

Amúgy ettől nagyobb baj soha ne legyen, hogy a viccekben kurvaanyáznak. Virtuálisan persze.

:-)
Letezik egyebkent egy pilitizalunk kategoria is.
Ez itt a viccek kategoria lenne, mi nem erthero rajta?
Nezd, az biztos, hogy van bennunk sok problema, emberileg, szakmailag, turelemben, mindenhogy.
Ezt lehet megprobalni javitani, de oda olyan emberi jellemzok es turelem kell, ami a sutyerek eseten meg nyomkban sem volt megtalalhato.
Ja, akkor meg is erdemled!

:-)
Nem tiltott. Törölte magát.
Remélem engem nem tiltott ez a vérlény szarhatár fosrongyember. :)
Jelentkezem az én vagyok. A globális melegedés okait merem megkérdőjelezni ezért az első tiltottak között vagyok akiket állandóan olvas. 😁
Tudomanyellenes???
Azt most miert?
Mindenesetre szar lesz ha legközelebb eljutok az alpokba és mindenfelé elbotlok egy lukban amit egy alpesi migri strucc ütött a fejével. 😄
Biztos hogy nem ixelek vissza senkit sem. Egy bizonyos szint felett nem megyünk egy bizonyos szint alá. Elköszönök inkább, a pokolban nincs helyem szerencsére...Boldogságban körbeszopkodhatjátok magatokat, innentöl megvan a nagy egyetértés. egyik birka beledughatja a fejét a másik birkáéba és lehet menetelni elöre a Putyini üdvözítő , tudományellenes, hazug úton...
Sok sikert a nyomorúságban :-) !!!
😆 😅 😂
bagoly mondja verébnek...(fejét fogó)
A pipi csak hibbant,a techno meg komplett elmekortani eset.Szoval zsak a foltjat. 😆
Mi jókat röhögünk a vérfattyún. :D