Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen az élet ilyen. Ha kefélsz fűvel-fával büszkék rád a haverjaid,veregetik a vállad, hogy fasza csávó vagy(meghajlós) ha az asszonyod egyszer véletlenül félrelép akkor mindjárt egy büdös ribanc (kezeit széttáró) És így van ez jól 😂
te valami kozsó féle lehetsz 😂
Inkább nem mert ami nekem vicces az lehet, hogy mást elszomorítana és nem bírom a monitor előtt bőgő sportmotorosokat. 😯
Azt meg mondhatnád is, elvégre ilyen topic 😄
De mégiscsak loptál 😁
A katonaságnál meg ellenkezni önszopatás, igy megalapozni az elején nem jó ómen 😂
pl usában az adócsalást meglepően keményen büntetik
itt nálunk meg elég lazán....
Tudok néhány viccet......jók! 👍️
Mi nem lopás amiről eddig beszéltünk? Ha valami nem az enyém és elveszem bárkié is vagy bármi legyen az akkor az nem minősül lopásnak? A cigány is ezzel védekezik mikor meglop, éhes, beteg, csak autókázni akart meg ilyenek. Nem igazán értem, ha én lopok az jó lopás ha engem lopnak az meg rossz? Nem vagyok szent, de mióta nem a szoci van azóta ( előtte sem magánembertől) biztos nem loptam semmit. A vállalkozói lét az más, ott is lehet lopásnai tekinteni az adócsalást, de ott ugye az ember ezen könnyebben átsiklik mert sok az elvonás amik jó részével senki nem ért egyet.
De hát te azt is lopásnak veszed ami alapjában véve nem az.
kiskőrösön az okmányirodában 5 perccel zárás előtt kerültem sorra, igaz fél órával előtte ott voltam, csak valamit faszoltak előttem, kishölgy ráhúzott 5 percet de nem tűnt feszültnek
Na várjunk,te azt írtad hogy 11 után már nem illik oda menni,most meg már 11-58at emlegetsz.A másik,te oda mész 15 percel zárás elött és még a fogyasztóvédelemnél is reklamálsz,de a beteg ne menjen egy órával hamarabb....Most akkor hogy is van hogy nem teszünk olyat ami nekünk sem esne jól.Nyugodt lehetsz,miattam egy háziorvos sem fog túlórázni.
Mondtam, hogy nem fogod érteni... 😁 intelligencia kérdése... nem teszünk másokkal olyat, ami nekünk sem esne jól.
Mondjuk 12-ig van rendelés, beesel 11:58-kor nagy arccal - de akkor még téged el kell látni, az is idő, meg utánad kell lezárni a gépeket, elpakolni, stb. szóval bő fél órát túlóráznak miattad hárman.
Egyébként engem 17:45-kor már a teszkóba nem engedtek be, a biztiőrrel csörtéztem, mert én is azt mondtam, az van kiírva, hogy 18:00-ig van nyitva... Felbaxott, írtam a fogyasztóvédelemnek, és képzeld, nem nekem adtak igazat. A bolt megszabhatja a belépést...
... de te azért nyugodtan menj a 12-ig tartó rendelésre 11:58-kor. ☹️
az nem lenne rossz
tudnak agyat karbantartani? mostanában kurva sokat felejtek, le kellene veretni a szulfát réteget a tekervényekről 😁
Nem, de a neurológia felettük van két szinttel, oda be tudlak ajánlani. 😉
utána tuti nem hoznék el egyet sem 😂
ha lopom a kukoricát a határvan és megvernek akkor az az én bajom mert nem voltam eléggé körüktekintő
Akkor gondolom az elvárt eljárás az ha legközelebb lopsz némi flakont akkor a tulaj az embereivel orgonasípokkal ver össze és utána küld bíróságra, nekem ez is megfelel a tolvajok ellen. 😁
nem neked kell elítélni a betörőt hanem a bíróságnak
neked egy zongoralábbal addig kell verned amíg nem fekszik 😂
Tehát 12ig van hivatalosan a rendelés,de 11 után már nem nagyon illik oda menni a betegnek.Érdekes.És még felmerül a kérdés miért az a véleményem ami?
Biztos tudnál, de, hogy ezt tartsam normálisnak és követendőnek olyat nem. Különben, hohy lehetne mármulyen erkölcsi vagy jogi ( bár az utóbbinak az erkölcshöz nem sok köze van) alapom arra, hogy elítéltessem azt aki hozzám betör? Ez amúgy tényleg érdekes, ha mi lopunk bárhonnan akkor ügyesek, szemfülesek, élelmesek vagyunk, de ha tőlünk lopnak akkor azt bűntettnek gondoljuk.
Nem. De ez nem is lopás volt 😀
De ugy őszintén, hol a határ az a fajta full becsületesség esetén ahogy élsz? Mert tuti tudok mondani olyat amit nem helyesen teszel.
Tehát lopjak mert lopnom kell........a szociban nem mondom, hogy soha nem tettem, de nem éreztem magam jól ettől és örülök, hogy a rendszer megbukott és minden lopásra épülő rendszernek is ez legyen a sorsa, csenbden lavírozást amíg bírom én is teszem, de ez csak gyávaság vagy érdek, egyik sem ad büszkeségre okot, mikor már nem bírom magamban tartani akkor meg szívok, ez anyám révén valami családi vonás lehet. Egyébként akkor igazából mi a bajunk a cigányokkal hisz ők is csak ezt csinálják, semmivel nem vagyunk jobbak náluk.
Nyilván.....és el is veszik......majd most kiváncsi leszek hogy megy ez, kerestem orvost a műtéthez, már puhatolózok......ismerettségi körben van, állitólag pénzt nem.nagyon vesz el de a haverral szokták küldözgetni neki a cuccot mert együtt bandáznak.
Ezt nem is értem? Kinek tettél ezzel jót? Nem kell lopni, de működő rendszereket nem kell bolygatni. Ha mindig szembe mész a semmiértelmű dolgokkal is, értem miért utálod a katonaságot 😄
Én se szeretttem de pont arról szólt amiről maga a rendszerben élés is, a legtöbbet kihozni a magad javára mások hátrányba hozása nélkül. Csendben ellavirozni és nem basztatják az embert.
Pont ilyen helyzetbe kerültem katonaként mikor kopaszként 1 hétre helyettesítenem kellett egy öreg sofőrt, szóltak, hogy mennyit kell az órába tekerni, én nem tettem meg így megszívattak mikor visszajött így nem lehettem ott sofőr hanem csákányoztam tovább ( szó szerint, sittesek között voltam műszakisoknál és Bp.-n a Béla király és az Attila úton kellett posta kábeleket ásni) míg kopasz voltam, utána bekerültem vételező sofőrnek a parancsnokságra, az már jobb volt, de ott sem loptam még üa.-t sem.