Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy az orvosok, ápolók, tanárok, rendőrök, tűzoltók.....
Jó útra léptünk.
Én is mondtam mindig asszonynak hogy hagyja ott a picsába. Szóval ne kérdezd, mert erre nem tudom a választ.
De nagyon tudod most minősíteni az orvosokat te kretén,bezzeg mikor én minősítettem eggyet akkor az mélységesen felháborított.Micsoda egy gyökér vagy.
én azt nem értem hogy évtizedekig hogy a faszba tűrték el a szar körülményeket és a szar fizetéseket
értem én hogy nagyon akarnak segíteni másokon de azért betellik minden bögre előbb-utóbb
amúgy a tanárokkal is ez lesz a helyzet, szerintem belátható időn belül rengetegen otthagyják
Hatvani kórházban egyik ismerősnek az agyhártya gyulladást nem ismerték fel, pedig azt kb. bárki felismeri aki megnézett néhány részt a Dr. House-ból.
Azt hiszem ez mindent elmond. Nem bunkóság ez, csak szaré, hugyé, rossz munkakörülmények között azok maradtak akiket nem vettek fel utcaseprőnek sem.
pedig a babetta szar, kiskőrösön az mol kútnál lévő körforgóban versenyt rendeztünk egy babettással aztán a szimóval 8 vagy 9 kör alatt rávertem egy kört
szerintem senki sem nézett minket idiótának
En meg karcolas nelkul parkolok fekve muszang tetőn. 😆
Ez nem rendszerfuggo,marmint politikai.
Nekem egy labfej toresem volt.Marmint leestem 3 meterrol,eltort ket csont.
Helyi korhazban par ora utan rontgen,majd emberunk kijelentette hogy ezt meg kell drotozni,muteni,ok ilyet nem.....szolhat a mentonek bevisz a balesetibe,de kocsival gyorsabb.
Ezt tettuk.Baleseti,kurvanagy varo,jarogipszen maszkalo uvoltozo cigotol a hordagyon hulkafeheren fekvo csendes emberig mindennel tomve.Par ora alatt orvos latott,morgott hogy ezt minek kuldtek,meg ha mar igen a rontget kuldhettek volna,igy ujra kell.Megtortent,atadott a gipszelonek,az faszan megcsinalta.Jarhattam kontrolra a balesetibe.90-es evek eleje.
Ehhez kepest a most delellotti 9-11:30 ig tarto szemeszet femszemcse miatt kurvagyors.
Bar picit nyugos voltam,dehat minek flexel az ember ha nincs szemuveg rajta.Kurvasok a nyugger.

Amugy ha motorral megy taccsra az ember,meg ha dol a ver is,csak a baleseti,egyedul ott van megfelelo tapasztalat.
A barátomat a múlt héten rakták össze, illetve csak a karját és a vállát, amik ripityára törtek. Az első kórház, ahová vitték katasztrófa volt (nem írom le, hogy melyik. Nem Mátrai baleset volt, de Gyöngyös környékén talált meg egy betontuskót) Néhány óra pihentetés után megvizsgálták, megröntgenezték de azt mondja, hogy mindenki bunkó volt. Szóba sem állnak veled. Kb. :" Te meg mi ... keresel itt?" Aztán másfél nap múlva átadták (vagy inkább átpasszolták a problémát) egy Bp-i kórháznak (a hozzátartozók vitték fel) ahol már "viszonylag" normálisak voltak (ott sem voltak éppen segítőkészek) de szakmailag jól megcsinálták + tisztaság volt + az áplók nagyon rendesek voltak.
Örülök, ha nem érdekel. ✌️
Akkor a többit tudod! 😉
Szomszéd mentős srác egy GSXR750-essel szokott itt zúzni. Már várom mikor gipszelik be, mert nagyon kezdő szegénykém a motorozás terén, nem pont ezt a motort javasoltam volna neki 😁
Amúgy ez így van. Péntek 4 óra után kezdődik a csúcsforgalom, hétvégén meg kevesebb ember van beosztva.
Legjobb az amikor bemegy félholtan, hogy egész héten 40 fokos lázam volt és hánytam, de a hétvégének nem mertem nekiindulni, ezért bejöttem a kórházba, közvetlen 4óra után hogy minden orvos hazament, csak az egyetlen ügyeletes maradt, aki meg beleszakad a munkába.
Nem tiszta. Pont ezt mondom. Kérlek fordíts, mert csak azt látom hogy felkaptad a vizet. Ennél fogva a mondandóddal sem vitatkozom, meg igazából nem is érdekel 😂

"Akkor te okos, ha azért hanyagolnának amit Íni irt, hogy motoros volt.
De te rögtön pattansz az okosságaiddal ismét. Nem az első. "
Félévente szoktam egyet babszival, azt inkább jól eladtam. 😂
svéd
ismerős kint él vagy 10 éve ablakot takarít
nemrég megkapta a svéd állampolgársogit is
azt mondta idén már keresett annyit mint múlt évben összesen és bár kb április óta jelentősen emelkednek az árak nem kell parázni a megélhetés miatt
és nem annyira gáz ott axmigráns helyzet mint itt írnak róla
kétségtelenül van gond de biztos úrrá lesznek rajta
amúgy a vírusos híreknek sem volt igaz fele sem a 2. hullámot már leszarta mindenki
Tehát van egy 25 éves és egy 13-14 éves tapasztalatunk.
Senki nem taknyolt mostanában? 🤔
Merhátromokban szóval lehet napokig vár mindenki.
Kösz!
Látom kezded megérteni, hogy nekem semmi rossz tapasztalatom nem volt még eddig sem mentőssel, se a sürgivel. Ezért nem is tudok "kötekedni".
És igen, a többségünk elfogadja, hogy súlyossági sorrendben látják el a sérülteket.
Nem is ezen volt a hangsúly hanem egy horzsolást előre veszi k egy mozdonyt megfejelt beteg előtt.
Szerintem jogosan bosszankodnál te is, ha egy szálkát vennének ki hamarabb, te meg ráérnél órákkal később is.
Egyébként neked nem mondták, hogy a labdát fejeljed, ne a vonatot? Ez kb olyan, mint ininek a pólós motorozós hasonlat. 😂
Azért vagy hülye és értetlen, mert direkt hülyének tetteted magad és elkened azt, hogy a motorozásból nem egyenesen következik a baleset, viszont a bagó, pia, drogból meg tutira.

Tudom, az öregapád meztelen Munkást pöfékelve - három dobozzal - 94 éves korában a bakról leesve halt meg, de a szomszéd Pistike vegaként és antimindenként 24 évesen tüdőrákban.
Tudom. Ne írd le megint, megtettem helyedben.
Aham.
Ez milyen szép.
Miközben a niggerek meg felzabálják őket, mert a nagyon eccerű politikusaik százezerszám telepítik be őket.
életem végéig perelném őket a helyedben!
97-ben nem sok emberen láttál protektoros ruhát, mert nem volt!
az el tudja látni magát ha elesik :-)
mutassam a "motoros" számlát?!
szarul én is megcsináltam volna neki. Külföldön, vagy magán kórházban nem baszták volna el a hátralévő életét!