Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is volt.Tavaly nyáron görcsölt be,aztán pár nap múlva megszűnt.idén májusba meg kipisáltam.De hogy merre járt majdnem egy évig?Mondjuk mielőtt kipisáltam valami a tökömbe nem volt oké vagy 3hétig,már azt hittem valami fertőzés,aztán csak ott is el akadt.Aztán megszületett.
Van egy lidlis bicskam,szoval tulelek. 😆
Mindent visz a berleti dij,tudod,minden haziurat fel kene akasztani. 😆
Megelek,de csonakmotorra es vállánydakora nem fussa.
Persze, már holnap kezdheted is a bolt előtt, pénteken tudok vinni neked élelmet és eszközöket a túléléshez.
110 m forgalomból csak marad 5 az év végére(gondolkodós)
😂
Erdekes momentum ez,valahogy nem a keveset keresok balheznak.
De azis hogy az en keresetem se 4 kilo.Sztrajkoljak? 😆
Az a baj a normálisabbját is belerángatják, de nyilván nem ennyit keres mindenki. Van két pedagógus ismerősöm közelébe nem járnak. Illetve az egyik már fog mert vezető lett de előtte kevesebbet kapott.
Mondjuk pont akit kirugtak tanart mert polgarilag engedetlen volt elköpte hogy 400e nettot hagyott ott. 🤔

https://telex.hu/belfold/2022/...

Mennyit kene adni szerinted?
Azt kapásból tudom, de rajtatok még segithet egy igazi, azok csak tudálékoskodnak. Van pár orvosférj ismerősöm, de azok ugy nagyjábol normálisak, persze elértek valamit saját tehetségükből is, nem a feleségük doktoriján okosodnak.
a 2 orvosférj többet tud mindenkinél is kérdezd Őket ha van valami gondod 😂
Nincs itt véletlenül egy igazi orvos?
8-12 van egy körzeti orvos(óranézegetős)
Már ha van. Nálunk pl. kb. sosincs ott, mert az aszisztense is be tud utalni szakrendelésre meg tud gyógyszert felírni ehhez orvosnak sem kell lenni csak el kell tudni végezni az első 8 osztályt 😅
és igaza van. Nálunk az egész városban van 1 db ügyeletes orvos és 1 db ügyeletes gyerekorvos a hétvégére (22 ezres város). Ezek is kb. olyan tudásúak, hogy a régebb óta ott dolgozó takarítónő kb. többet tud náluk, mert a hosszú évek alatt hallott ezt-azt 😅
Nekem 8-10 éve egy szombat estére vesekövem lett. Itthon nézem a tv-t kimegyek hugyelni azt éreztem, hogy valami nem kóser(gondolkodós) Olyan szintű fájdalom tört rám, hogy rögtön a földön találtam magam meg hánytam(kezeit széttáró) Hát ilyen még nem volt(gondolkodós) Sose volt ilyenem de sejtettem, hogy valami ilyesmi lehet(kezeit széttáró) Jajgattam ám a fájdalomtól inkább a kezem vágták volna le 😅 Asszony kihívja az ügyeletet, ki is ért a srác gyorsan. Én a földről nem tudtam felkelni csak ordítottam(fetrengős) Adott be valami fájdalom csillapító injekciót hát lófaszt nem ért(kezeit széttáró) elcsukló hangom odanyögöm neki hason feküdve a padlószőnyegen meztelen picsával, hogy ne fukarkodj baszki toljál még vagy kettőt. Azt mondta nem tud, mert ennyi volt a készlet a hétvégére a városnak(fetrengős)Azért adott még 2 algópirint biztos ami biztos 😅 Hű mondom baszod akkor mi lesz mert én menten megdöglök 😆 Azt mondja mindjárt hívom a mentőket a ceglédi kórházban majd ellátnak. Beszél is velük hát a mentő itt-ott amott van valami hajnali szállítást tudtak ígérni(óranézegetős) Mondom nem lesz jó(ujjával nemet mutató) este 10 volt még(óranézegetős) Mondom segíts betenni az asszony autójába majd átvisz. úgy is lett,meg oda is szólt,hogy várhatóak vagyunk az sbo-n. Na ott szeretettel fogadtak, volt ott egy sürgősségi szoba oda betoltak, adtak egy infúziót kb. azonnal elmúlt minden fájdalmam kb. 5 mp múlva el is aludtam úgy kifárasztott ez a gyötrődés. Reggel 7-kor kibaxtak, hogy majd egyszer csak kipisálom mert az ultrahang már nem mutat semmit valószínű a vesevezetékben van már a kő.(kezeit széttáró) Hát még 5 napig kínlódtam, minden este rám tőrt ez a földöntúli görcsös fájdalom, minden este vitt az asszony át ceglédre ott éjszakázni. 😆 Felvenni az osztályra nem akartak, mert vesekővel nincs felvétel(ujjával nemet mutató) 3-nap már előre köszöntek az 5-ik napra ismert az egész ceglédi sbo orvostól a takarítónőig(fetrengős) Aztán egyszer itthon pisálás közben koppant valami a wc-be. Hát kivettem a vesekövem volt(gondolkodós) Szépen megmosogattam és elraktam emlékbe(kezeit széttáró) Valamikor régen kaptunk egy giccses bors szóró készletet annyira okádék, hogy sose mertük elő venni a tálaló szekrény alján tartottuk. Na mondom ez alkalmas lesz a megőrzésre, nincs olyan izlésficamunk, hogy ezt bármikor is elővegyük. Letekertem a lila színűnek a kupakját és beleraktam az ereklyét.(meghajlós) Aztán mindig amikor beteg vagy szomorú voltam elővettem, megnéztem mert mindig eszembe jutott róla, hogy volt ennél már sokkal rosszabb is(kezeit széttáró) Szóval biztonságba tudtam a vesekövemet ott a tálaló szekrény aljában a giccses borsszóróban(kezeit széttáró) Én az asszonynak nem is említettem, hogy eltettem a gyerek talán meg még meg sem volt(kezeit széttáró) Aztán megszületett a gyerek, kezdett cseperedni 3-4 éves forma lehetett az anyja meg kínjába nem tudott már mit odaadni neki játszani hát elővette a szép színes fűszerszóró készletet hagy játszon vele a gyerek. Mire hazaértem este csak azt láttam, hogy a nappaliba szétdobálva a készlet a tető egyiken sem volt rajta(fejét fogó) Ott kiabáltam az asszonnyal, hogy hol van a vesekövem az meg teljesen hülyének nézett milyen vesekőről hadoválok 😂
Ő pláne ,szépen felkapaszkodott ezen a covid hisztin.
szerintem a feleséged már nem szaré-húgyé dolgozik megnyomták a bérüket, te csak szeretnél annyit hazavinni amennyit a feleséged, ha durcából otthagyná lenne ám rívás 😂
8tól 11-30ig?Akkor ott sem kell megőrűlni.
nem pénteken, minden nap
Miért,11-30 kor jár le pénteken a munkaideje?
szedjen kalmopirint 😂
Látod, ezért imádkozzanak sokan, hogy ne én legyek a prezident.
Az asszony is ettől tiszta ideg, mikor pénteken 11:30-kor beesnek ezzel a dumával 😅 ("egész héten 40 fokos lázam volt és hánytam, de a hétvégének nem mertem nekiindulni")
A protokoll és a triázs majd eldönti!
Ha kell, vársz a sorodra!
Mint bárki más, ha úgy alakul.
Én azért nem örülnék, ha egy részeg hanyatt esett potyautas cigányt előbb látnának el, mint az én szálkámat.
Ezt csak úgy megjegyzem.