Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a Bogyo kocsija lehet. :D
De viszont, jól karban tartott 😂
proli a gép nincs benne légkondi
te is lesatíroztad alkoholos filccel? 😆
nekem a 4. az ilyen
3. kihúzatva a már bőven 90 feletti, a 4. felesleg
3-as egy olyan köztes fokozat ami úgy sem jó semmire 😅
Nem érzem az átbaszást, tudtam mennyi a rezsijük. Ha biztos lettem volna benne persze, hogy nem viszem oda.
A tudatlanság ami bosszantó, bár nálunk is már gechi sok az atomfizikus, agysebész, lütyedék fasz stb. 😆 😇
20,000 forintos órabér. Tényleg nem basztak át :-) Szerintem fél órás munka ha még nem csináltál ilyet.
Jó az még! Sőt 😂
Ebben benne van a munka díja is.
Olvasd el újra mit írtam.
a kedvezmény 50% jól átbasztak!
https://www.facebook.com/photo/?fbid=468671195388667&set=a.425872746335179&__cft__[0]=AZXkjVgNuiroq3dqR7avnTCewUKYXmZtbZvfn9s6C0zABUQId-_UUQEXNJ70fbZeQSywp_yUNsMytPSk_S2mJF0X6wr2aHdc8i9n-QjUZ8WZ8lQ3oGMJPbogHKh2W925daznQZIhUA6W6vYCRXW5aKgJwnjcReQCDy0_9hVLpD-KBlHD-qa9JxhuWuxP3BAPUW4&__tn__=EH-R
azon volt kis ablak, tök gyorsan ment
a 2 órából fél óra avval ment el hogy kipecáztam a beesett szűrőt
Akkor volt büdös az utastérben mire a hátsó ülés alól megbontottad a tankot 😁
De a jó szándék az megvan(meghajlós) Örülj ennek és oszd be 😆
Az volt. Azóta múkodik rendesen, nem szív falsot sem.
sógornak a vectrán 2 óra alatt kicseréltem
amúgy tuti a szivattyú volt szar? mert ami a szivattyút meg a kimenő csonkot összeköti 15 centis cső néha ki szokott halni aztán hiába pumpál befelé ereszt
Nem volt drága a mutatvány bosch benyaszivattyú 45100.- volt bruttó munkadíjal együtt.. Kedvezmény nélkül 50papír egy ilyen. 1év garit is adtak. Csak a hozzá nem értés, meg a három hét amíg ott volt ezért.
peca boltokkal jártam így küldték hogy mondjam el a véleményt
leírtam hogy használhatatlan szart küldtek visszaírtak hogy adjak be reklamációt az oldalon meg is írtam, vissza is igazolták, szóta se történt semmi pedig eltelt másfél év
most vettem egy botot onnan újra kezdődött az egész, írtam hogy a bot fasza csak a csomagolás a szar mert az egyik gyűrű elgörbült, ismét írtak hogy adjak be reklamációt válaszban elküldtem hogy minek mert a másikat le sem szarták
na azóta sincs válasz
kb ennyit ér az ügyfélpanasz a cégeknèl