Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én megoldottam a gyári 2Ah-s savas akku hamar megpurcant így a legkevesebb befektetéssel oldottam meg a dolgot akku úgyis van itthon legalább használatban vannak 18650-es cellák jobban bírják csak egy adaptert kellett nyomtatnom 😂 egy hét nyúzást simán bír kilométerben nem tudom mennyi 😂
Szerintem otthon a címbe baszod 12 volt helyett 20 at kap
ilyen dzsondíres a szomszéd gyereknek van, a fiamnak ez a ford pikapos, réndzsőr vagy mi a tököm az nem megy így(gondolkodós) Mivel lehetne felturbózni ilyenre?
Komoly...tuti nem a szokásos ablaktörlő motor van benne 😆
Kis buzi hogy baszatja...
:-)
A gumiharang jó.
de működik nem?
szebb mint egy ismerösömek volt egyik nap
volt mémi orobléma a belsőséggel és zacsiba kellett vécéznie
aztán nem tetszett a dolog neki és fejbelőte magát a sörétessel
szóval akkor inkább a szívroham dugás közben
ezt pofázom az ininek is(kezeit széttáró) előbb utóbb rá megy erre(gondolkodós) Akkor már tényleg inkább küldje a laca az állatorvost 20 másodperc alatt kidobja a golyszikat minden problémája megoldódna(kezeit széttáró)
Egy szoc otthonba bedugott nyugger ennél szebb halált hogy akarhatna? Ha választhatnék, én így akarnék elmenni! 😅
meg különben is minek ez a sok csavar? Meg kell fogatni kettővel oszt kész(kezeit széttáró)
😆mondjuk így fordítva dizájnosabb 😅
mert béna vagy és nem tekerted be teflon szalaggal 😆
Felraktam a téli papucsokat. Faszomat abba, aki kitalálta ezeket a kúpos csavarokat, alig lehet hozzáférni. 😠
na ezeket a motorblokkokat kár is más felhasználásra legyártani mint a képen látott 😅
Ez nagyon állat!👍️ Jó lenne itthon is egy ilyen motor 😉