Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb 1 hétre rá kaptam egy mailt kérdőív kitöltésére, hogy mennyire voltam elégedett a szolgáltatással.
Hát kitöltöttem, részletesen leírva... rá másnapra valami főmufti keresett a nagyfaluból, hogy tényleg így történt amit leírtam, és hogy a kereskedéssel ezt megoszthatja az én beleegyezésemmel. Mondtam igen, azóta nem keresett senki.
én 1x voltam opel szervízben 2 doboz váltóolajat venni
szervizes ember, szerelő ruhában annyira nem volt képben hogy azt állította már nincs is ilyen olaj, ez kb 15 éve lehetett szóval akkor még nagyon sok f astra volt, szóval akkor sem vonták volna ki ha csak az f astába lett volna ilyen olaj
aztán kiderült hogy a cikkszáma változott és van vagy 200 dobozzal a raktárban
ha ezt a műkörmös-műszempillás csöcsike recepciós csinálja akkor annak elnéztem volna de egy szerelő ruhás embernek aki tuti nem azért van hogy a csikkeket szedje a parkolóban annak csak tudni kellett volna, legfőképp mert akkoriban összesen 2 féle váltóolaja volt az opelnak, egy a manuálishoz és egy az automatákhoz, még a szinük se volt egyforma gondolom amiatt hogy mindenhol ilyen hülyék vannak mint kiskőrösön voltak
Mondjuk itt a hazudozáson kívül az zavart, hogy a "szerelő" mikor a kulcsot kereste nem ellenőrizte, hogy a légtelenítőt egyáltalán meghúzta-e?
Szerintem a tanulság hogy a ember értsen mindenhez is 😆
Szóval autó motor alap , de nem árt ha tudsz kéményt pucolni ,csempézni ,esetleg értesz a joghoz ............................. stb ja és ha te főzöl 😄 nincs az a playmit amelyikről nem csúszik le a bugyi .................................. viszont ha hiányosak az az nem rendelkezel 1000 mester képességekkel akkor legyél milliárdos
KB ennyi
Komolyak ezek a szervizek.
Opel Tigrával is van idei sztorim márkaszerviz javítás.
Mikor felhívnak, hogy az én tippem lesz a hiba (üzemanyag szivattyú) eddig oké. De kérdezilk, hol található a kocsiban. Mikor mondtam, erre meg hogyan tudják a csomagtér ajtót kinyitni?! 😂
Nem tudok itthon ü.a nyomást mérni ezért kerestem meg őket.
A végén már mondtam, hogy viszek szerszámot meg szivattyút azt kicserélem én. 😋
még jó hogy nem kedvelem a nagy kannákat, elég sok pénzt rá lehetne költeni
ha ilyen lufikat szereltetnék az asszonyra egy egész használható pecakocsi árát elvinné
aztán 10 évente lehetne újabb betéteket tenni a bőr alá
Vidám fecske, a milfecske. 🙂
Bár nem tudom hogy melyik jelentene nagyobb kihívást.
Jöhet a hölgy is és a bögre is.
nincs ellenemre az a testnyílás, de önszántamból nem választanám
szóval ha a hölgy megkér akkor kicsit duzzogva de megteszem
hiába no, aki úriember nem utasít vissza egy kérést sem
😄
Picsába inkább mi mennnnnyünkE. 😂
azért egy bizonyos szint alá ne menjünk már
bögréből a kisgyerekek isszák a kakaót, szóval menjen a kishölgy a picsába 😂
kicsit cigó de szerintem egy próbát megérne
hetente 😂
Ini, mond az asszonynak elmész peca cuccot nézni....próbálni. 😁
Érdekes... Nekem mondjuk felülről, de mutatja a saját linkem.
Nalam megy. Kaposvar, Bethlen ter.
Miért? Eltévedtél? 😅
A linked nekem nem mutat semmit.