Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értékes termés
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0i4TxaZG78Agwz5yVjs5bBHKDEe8uTAwFTzmErYqUzWuEEqNLkCm1K6oxmLaAbbyBl&id=100001876703776
Kene ra vallalkozast csinalni.Es nem lenne gond a rezsi.
xanax helyett....
Akkor az nem üzleti mennyiség,csak bogarászás.
Szerintem a 60 negyzetmeteres privat erdejeben ez az aljnovenyzet :D
Kérdéses hogy van e még belőle több. 🤔
de észre egy kis füves 😅
nincs semmi furcsaság benne
szép zöld, termeli az oxigént
Gondoltam hogy nagy buli készül. Bolond gomba, herbál combóval 😅
De észre vettem, furcsának is találtam. 😉
Várjál, és a dísznövényt még észre se vették. :D
ne legyetek már irigyek
Meg is eszitek?
Isten veled, jókat beszélgettünk! ☹️
hogy r.hadnál meg te mázlista honnan szedtétek? 😆
a széles tönkűek vargányák?
most van sok gomba, mi is szedtünk
Voltunk gombászni(meghajlós) Nagy Őzlábat nem is akartunk hozni, de még is hoztunk mert ilyen szép példányokat találtunk(kezeit széttáró)
vegyvédelmit tüzeltünk, egy estét kibírt egy ilyen cucc
Helló Zoltán! Na te is itt vagy? Vártam hívsz, hoztam csiszoló papírt is több méretet, de nem kerestél...
Igaz motorozni sem vagy hajlandó velem, bár már tudom mért, de terjengenek a pletykák... 😆
Asszonykám már megfejtette a képletet... 😇
Hogyne, de a világos cseresznye piros az 950 fok 1000-1050 fok már sárga de még a sötétebb. 1250-en szoktunk kovácsolni igaz anyagminőségtől függően, de nagy átlagban ezen a hőfokon. Pl. a K1 anyaggal nagyon trágya volt az 1000-1100 fok között. Ha hidegebb volt nem alakult, ha melegebb akár csak +50 fokkal, akkor meg szétesett ütésre, hullott mint a morzsálódó kenyér, csak ne a bakacsondba, mert a hegesztő ilyenről álmodni sem mert. 😆
jó, de a vas kéménycső 1600 fok körül már lefolyik a falon
A tejfehér az kb 2200 fok, a piros az max 950.
fékolaj is durván tolta, full piros volt a cső
Azt se tudom mi az, egy aviával mentem ahová szakács mondta, hogy hol mit kell venni, ő megvette én meg bevittem a laktanyába ami egy parancsnokság volt a kiszolgálókon (rajtunk) kívül csak 1 századdal, de velük nem is találkoztunk.