Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Muti.
De a legelejen muti.
Mennyi idő alatt?
Nezopont kerdese.
Amikor fut a szeker, akkor altalaban mindenki irigy vagy haragszik, amikor a vallalkozo belebukik, akkor senki nem sajnalkozik vagy segit, hanem ellenkezoleg, a legtobben karorvendenek.
Ez helytelen.
Ha másfél milla marad meg neki az nagyon kevés
Csak szó nem volt éves árusításról,karácsonyivásárról volt szó.Így indítottam.
Szövegelni én is tudok. Ingyen üdítő... 500 forintért cigánykodni.
:-D
Ez aztán az öntudat, 12 féle E-jeles löttyel le lehet fizetni, te balfasz.
De NEM konkrét időszakra, hanem évnyi forgalomra, az időjárás és a forgalom kapcsán. Semmi egyebet nem állítottam.
Akkor dettó. Vasárnap remélem még motoros idő lesz.
meleg van, kigonbolt pulóverben lehet kint kenni, többnyire süt a nap
igazi őszi peca idő
Rossz,depis,kodos,nyálas.
Milyen idő van felétek? Nálunk szitál az eső hajnal óta.
Legijesztőbb halloweeni tökök
Annak kertem.
ez 12-es(gondolkodós) vastagabbnak tűnik(gondolkodós)
Buzi aki nem visz vasanyagot motorral ma.
én mindig ódzkodtam az ilyenektől(gondolkodós) Látjátok milyen veszélyes a tik-tok(kezeit széttáró)
🤣 🤣 👏
"TicToc kihívás amit a rendőrök elfogadtak"
Ja,szerintem már kezd rájönni hogy hülyeséget beszélt,aztán így kozmetikázza a hülyeségét.
na az a baj, hogy a bódés is ebben reménykedik azt kimegy a szar időben. A múltkori vásárnál egész napos szar esős idő volt. Gyerek kérésére arra fordultam kocsival, hogy megnézze. Hát minden kaját áruló kint volt a lángososok a kürtösösök a sztítfúdosok, az étkeztetők. Olyanra én nem emléxem, hogy olyan kevesen lettek volna a vásárba, hogy az útról keresztül látok rajta(kezeit széttáró) Alig volt valaki. A sok hülye árus meg ott nézegette egymást. Gondolatom szerint lógó orral ment haza mindenki(kezeit széttáró)
de azt írta a hüje 😅
nincs bátorságom? 😂
Idén kétszer kértem ki a vásárlók könyvét aztán azért nem történt beleírás mert bocsánat kérés közepette felajánlották inkább az ingyen üdítőket és ez hasznosabbnak tűnt mint leírni az igazam(fetrengős) Az ilyen tudományosan okoskodó faszkalapokat is mint te simán elküldöm a búbánatos faxomba baszki én nem az a fajta vagyok aki bekussol én elmondom, hogy ha nem tetszik valami 😅
Kotorászni a zsebekben? Pl. a tiedben? Minek 😅 Alulfizetett csóri hivatalnok vagy belekeseredve az életbe(kezeit széttáró)
Segítek megtollasodni.
Vagy nem, de az biztos 🤣
https://www.google.com/search?...
Na ezek után kedvet kaptam a piacozáshoz, kéményes kalácsot fogok árulni (4 szögletes vagy 6) és kizárólag esőnapokon települök ki nyitott bódéval hisz akkor úgysem lesz rajtam kívül senki és szénné keresem magam. 🤟