Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

faxom tudta, hogy te görögről beszélsz(kezeit széttáró)
férfira jóképűt mondanak(kezeit széttáró)
Hát az biztos, hogy nem szép! 😂
Ennek mi köze ahhoz hogy görög szigeten mennyi volt?! Mondanám hogy szép lehetsz, ha már okos nem vagy, de láttalak már élőben :-)
idén júliusban 1,33 volt horvátban a benzin mindenhol. 375-ös eurónál. Az 500 ft volt akkor. Akkor itthon 560 volt az üzemanyag. Mire hazaértem 1 hét múlva már 580 lett onnantól meg tudjuk(kezeit széttáró)
helló 🖕
Milyen autópálya vezet Zakhyntosra?
robogóba nem jó a dízel :-) 380 fölött volt az euró amikor voltam. Átlag benzin 2.05
hát te nem ismered az ÉLC-et 😅
dízel 1,33 benzin 1,44 volt nyáron amikor kint voltunk. És mindenhol ennyi volt autópályán és kietlen poros faluban is(kezeit széttáró)
Akkor 60 ft-tal volt 375-ös árfolyamon olcsóbb a dízel mint itthon(kezeit széttáró)
Most nyáron nem. A "sima" 95-ös és a normál dízel is hatósági áron megy, 1.5€ körül. Autópályán és lakott területen egyaránt
b+ úgy teszel mint ha nem ismernél személyesen... Menjél akkor görögbe, adok címet is, én többet nem megyek feléjük.
2 euro alatt csak dízelt kaptál...
kellett volna. Csak úgy felbaszott a gyerek, hogy elfelejtettem. Lebaxtam mint a pengős malacot ez egy kicsit megnyugtatott 😅
Akkor is kérted a panaszkönyvet amikor a céges autódba nem akartak támogatott dizelt adni?
nem(ujjával nemet mutató) Én az a fajta vagyok aki akkor panaszkodik ha jogos a panasz(kezeit széttáró)
Te vagy az a fajta, aki megissza a megrendelt udito felet, beledob egy hajszalat, keri a panaszkonyvet, de aztan hagyja magat egy uj uditovel megvesztegetni.
igen baszod 3 napja vajúdsz már rajta(óranézegetős)
ilyen az emberi természet(kezeit széttáró)
blődinek ennyit mer bevallani a tesója, hogy ne ácsingózzon nála kölcsönért(kezeit széttáró)
hát eleve 3-ünk üdítője. az nem 500 ft(kezeit széttáró)
És igen megvesztegethető vagyok(meghajlós)
Október 16.
Oktober 16¿??????????????????¿?????¿??¿?¿