Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szabálykövető, meg arról is meggyőződött közben, hogy a 2 orosz hadseregcsoport se szakadt le nagyon tőle
De milyen szépen belenézett a bal tükrébe, hogy biztonságosan visszasorolhat-e?
Meg az itt élő ómigránsok is!
Putyin kicsit előrement megnézni a befutót
Az amcsik még mindíg nem nőtték ki, de a homokimajmok meg a nyesettek is csak ebben látják a megoldást, vagy a hírekben hazudnak
Szalmaszál akkor is volt!
A Józsi akkor még nem vette nevére, amikor az eset megtörtént!
Azt mondod 2000 éve már simán ment a mesterséges megtermékenyítés?
Utána elég sokat felejtett a nép.....
Mondjuk az említett eset nem számít félrekúrásnak mert a fáma szerint szeplőtlen fogantatás történt!!
Amúgy egy egészséges lelkületű embernek nincs szüksége semmiféle dogmára,vallásra,szektára......................................szerintem!
Na ez is fura, ne paráználkodj, meg más feleségét ne kívánd meg a tököm tudja mi aztán a vallásunk fő alaítójának anyukája is simán félrekúrt
Hát nagyon nem divat mostanság az hogy felpattanunk valami közlekedési eszközre átcsattogunk a másik törzshöz és elvesszük ami kell, vagyis megpróbáljuk
Na ja!
A szentlélek is is a Marit dugta meg, és nem a Jóskát!
Kiírtották? Szerintem azt soha nem fogják tudni "kiírtani".
Faszság. A természetben, az állatok közt nincs buzulás. Nincs liberalizáció. Egy-két ritka kivételtől eltekintve a nő neveli a gyereket. És ő is szüli☝️
És nem a leggyengébbhez igazodnak!
Azt is valakinek az ötlete alapján írták. Tehát az is egyéni látásmód
Pl az örökös gyilkolászást is kiírtották az értékrendből pedig jó sok millió évig az határozta meg az életbenmaradást
A szecsuani csirke jobb mint a kebab.
Nesze neked migráció!

https://index.hu/gazdasag/2019...
Pedig a Béla nem rossz nő!
Szerintem teljesen egyértelmű az értékrend alapja maga a természet amelynek részei vagyunk, azt hogy miként működik és vannak ferde dolgai csak megerősítik azt az egyszerű tényt, amit abban a poros könyvben már leírtak, Ádámot és Évát nem Bélát meg Gézát
Azt a korrektség jegyében azért tedd hozzá hogy AZ EGÉSZ VILÁGON
Legyél te is buzi és beüt az aranyélet
Eleinte biztos szokatlan lesz de a cél a fontos

Amúgy ez hogy mi a ferde értékrend ez nem egyértelmű. Hiszen mindenkinek egyéni értékrend van plusz amit a társadalom rákényszerít az emberre
A bajorok egyik nagyfejűje!
A másik meg a német "zöldek" képviselője miután kijelentette,hogy "mától nő vagyok"!
Az a szörnyű,hogy ilyen buzik meg ferde értékrendű "emberek" próbálják megmondani a normális többségnek,hogy hogyan éljen!