Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali clam!Megtudnád nekem csinálni ugyan erre a motorra ugyan ezt a monster-es fényezést csak a narancssárga változatban ha megkérlek:)
Szia Clam! Lehet hogy már unod ezt a sok kérést, de megtennéd hogy a felnire varázsolnál egy kis polírt, mint pereckirály-én van.
Ha nem lenne jó a kép, az adatlapomon van még.
Előre is köszi
ínnye baszki hát ez gyönyörű lett ezer köszönet!
sok sikert a további mundáidhoz!
amugy ez egy cagiva mito 125 ös 1993as évj kössz!
hali clam lenne egy nagyon nagyon nagy kérésem most vagyok motorvételben nos van egy kiszemelt példány ami eléggé háát nem szép állapotban van az lenne a kérésem hogy csinálnál 1-2 mintát hogy miként nézne ki clam-os stilusba kössz hello
Csá calm az rs-emre kellene megcsin a plekszit sötétítettre ha megcsin nagyon megköszönném
köszi király vagy
nagyon szépen köszönöm
Te Clam!
...állat...behelok! ha kész (márc) szívesen meghálálnám 1 sörrel!
köszönöm szépen!
Csá Clam haveromnak van 1 ksi crossmotorja oylan ktm színüre kéne festeni és lökni rá 1 pár ktm matricát ha megtudnád csin nagyon megköszönném kössz
helló!
Én is szeretnék kívánni egyet ha lehet szerintem neked ez már a könnyebb dolgok közé fog tartozni!Tudnál nekem ebbe a motorba polir kereket "tenni" vagy ami hasonlít rá?
Hello!Nem a te képedre csináltam meg,mert azon nem látszana olyan jól.
Egy picit még belekontárkodtam!
azt nem lehet megoldani valahogy hogy az első képen lévő kis matricák az oldalidom alján olyan ferdén és piciben legyenek?
ha nem az sem gáz!
nekem így jobban tetszik de nélküled ezt nem tudtam volna!
Köszi szépen!Fasza lett!
Nagyon király! ezen már csak apróságokat változtatok! Márciusban lesz kész az új fény felteszem majd a képet! Köszönöm szépen!

teljesen jó lett Clam! Fasza nagyon! Állat vagy köszönjük szépen!
Cső Clam! Lenne egy fontos kérésem!A hevromnak van eg yquadja és festés előtt áll csak még nem tudjuk hogy miylen színű legyen.Mi a fekete és piros színre gondoltunk!Megtudnád úgy csinálni hogy ahol sárga ott fekete legyen ahol szürke ott pedig piros? És a hátsó sárvédőre pedig pirossal ráírni hogy Suzuki?Nagyon megköszönném!
Szia Clam!
Én is beállnék a sorba! egy ideje én is próbálom megrervezni a mici de nem igazán jutok előrébb alátható képeknél. nem akarom majmolni a régebben szólókat de nekem is tetszik amotogp-s matricázás.
a felezett képről szeretném az oldalidomra dobni a matricákat.
a tankra nemtom mi kellene ami jó és a faridomra is kevés szerintem a gp-s felirat mivel az kapnifog még púpot.
szépen megköszönöm ha rám pazarolod az időd
Ezt tudtam össze hozni.
Jajaja bocsika, csak közben én elmentem itthonról! De ahogy mondja barátom 2kis pici motoros kellene rá, nem számít milyen motor! Meg faszásan boltívesen fölé hogy Speed Turtle's! Ha esetleg nemtod megcsinálni akkor valami ötlet hogy hogy lehetne?