Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia,az a baj ez a legjobb felbontás:S
igazából egyedi ez a gép,és sajnos összesen ennyi képem van róla
És ha zöld színű alapot ha feltudnál tenni az jobb lenne.
Hello!Megcsinálom csak feltudnád-e tenni az első képet nagyobb felbontásban?
lehetek pofátlan? van még1 képem,arra feltennéd nekem a szint?teljesen fehér motor arra lehet könnyebb is.
adok több nézetet,ameik neked könnyebb,arra plz:)
mille gracie!
hallod geri! nagyon elitül néz ki így!
Nem kell neki a Jawa. Ne aggódjál tavasszal el fogják vinni. Ha 250-es RD-t veszel nem sokkal lesz jobb. Az utolsó 350 YPVS az jó, csak el ne vérezz rajta!
Srácok,kitudna nekem segíteni?számomra megvalósíthatatlan a feladat.
van 1 moci,felpróbálnék rá egy színt,de nemtudom megoldani.kirakom ide a mocit is és a színt is.
ha valaki tudna segíteni,nagyon megköszönném.
üdv
köszönöm, hogy gondoltál rám, de most sajna semmi zs-m nincs, haverodnak még mindig nem kéne a jawa? olcsóbban is adnám még csak vigye már el vki, kéne az RD (ha kell neki akkor a wr fejidomot vinném, meg lehet hogy a tükröt is)
Üdv! Írtam neked mailt! Nem válaszoltál: kell az új wr450 fejidom és a kuplungkar? 12,000Ft Valamint itt van még a tükör is.
Szevasztok segitsetek hogy hogyan tudom át festeni a motort virtuálisan? vagy van valamilyen progi?
rohadjon
pííísz, csak a mecha tanárom rohadjon meg, neki ne legyen pííísz
az tuti nah peace
Nem drágább mint a vizes, már a fentartása, de minden régi motornál így van ez... vagy drága vagy sokat kell rá költeni... ebben nincs semmi különleges, de ha ez az álmaim motorja, nyilván megéri nekem...
nem tudom, vagy nagyon drágán kell venni vagy nagyon sokat kell rá költeni, hogy jó legyen, de javíts ki ha tévedek ezek csak az én elmém szüleményei
Miért nem? Jó az, nekem igenis jó lenne egy 400as rd cafe racer stílusban azért vagyok oda esetleg kicsit modernebb futóművel...
nekem mindenképpen a '80 utáni rd-k tetszenek, a levegősek is szépek csak nem nagyon valóak utcára, sztem
fekete hasidomos jobb sztem
Elsőre egy szavazat
sokféle rd kreálmányt találhat az ember ha kicsit körülnéz
Én a levegősért vagyok oda...
Csak hát azok meg pont most értek abba a korba hogy meredeken elindult felfelé az áruk... Sajnos...
Nektek melyik tetszik jobban?