Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali 125r dtbe keresek fordulatszám mérő spirált, az utángyártott szar, a gyári meg heroin áron van. akinek lenne érem jelezze
Helo!
Keresek yamaha dt 80 karburátort membránnal együtt!
Nagyon kellene!
Kérem akinek van írjon.
email:rgrunwald@freemail.hu
Sziasztok tudtok kormánycsapágy számot mondani dt 80 lc2-höz?
Jó!
Ha mégsem, akkor dobj bele egy 120-as főfuvit, a 240-es átfolyású helyett, azzal jó lesz.
Üdv.
Sok helyen van fojtva a DT.
Nem biztos hogy ki bírod nyitni.
A kipufogóval szerintem a legrosszabb helyen keresgélsz.
Van hogy fúvókázni kell, van hogy elektronikát kell cserélni, de a pover is biztosan fordítva van bekötve.
Üdv.
Mivel nem nagyon fórumozom, így ha segítséget szeretnél, az adatlapomon lévő számon elérsz.
üdv yamaha dt 125 10 v-hez keresek főtengelyt hajtókarral csapágyakkal együtt
elérhetőségem:06206221019, bazsesz77@citromail.hu
előre is köszönöm.
dt tzr gyujtáselektronika feszszabájzó eladó 92 öninditósé. 20 3779746.
Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi! Dt 125 x-em van! (2007es) Úgy vettem észre,hogy eléggé le van fojtva! Picit lomha és csak alacsonyabb fordulaton húz a gép (gyorsan kell váltogatni) :). 90-100 a végsebesség! Szeretném picit pörgősebbé tenni meg az utazó sebességet följebb tolni 90-100körülire. Szerintetek érdemes rá gianelli rendszert tenni vagy a gyáriból is meg lehet szüntetni a fojtást? + a gianelli mennyire öli a motort? (persze a karbit meg a powert az új rendszerhez állítatnám be)
Sziasztok!
Keresek DT 80 LC-re karbi és légszűrőház közé való gumicsövet, az ami a képen látható.
Keresek továbbá 50/80 MX-hez (léghűtéseshez) jobb oldali takaró műanyagot (légszűrőt és kipuffot takarja) és gyári ülést, nem gond ha bőrözni kell.
Köszi
Gondoltam emgosztom veletek a felállást, eddig ide jutottam, fékek rendben 140es henger rajta pufó kész, elektronikázás kész, külsején kell még csiszolni illetve indexeket felrakni
Szia a telefonszámom 06307493646. köszönöm.
#Szerzetes
Nekem van alaplapom lendkerékkel. Sértetlen állapotban,de az alaplap vezetékein nincs csatlakozó,de simán rá lehet forrasztani. Ha érdekel adj meg valami elérhetőséget és meg beszéljük.
Sziasztok! keresnék yamaha dt 125 LC vagy LCII gyújtás alaplapot lendkerékkel együtt.
Vagy ha van valakinek 125LC 10v (nem poweres) alaplapja az is jó lenne.
Akinek van írjon. köszi
gery95 ezek nincsenek sajna
lánckoptató felső alsó esetleg kuplungkar duda?
hali írtam egy mailt a hridetésedre
irjatok ha kell vmi ezenkivül van még sok apróság is
sziasztok egy két hasznos alkatrész még maradt dt 125
Hy! Nekem is ilyen motorom van és kb 1 hete csináltam meg rajta! Szimering:41*53*89.5
Teló olaj: Eni_Agip Formula Moto Fork 10W (én ezt raktam bele és keményebb lett 1 picivel,de azt mondták 5 W től még jobb lenne)
Száranként fél liter!
Hali! Keresek szép állapotú dt125mx-est(levegős) 77-83 évjárat körülit.
üdv!yamaha dt 50 minarelli blokkos de még hátul dobfékes motorra kipufogó eladó 15000ft 06304906559
Üdv lenne még egy kérdésem, mégpeddig hogy, honnan tudok a legolcsobban rendelni yamaha dt 125 10 v hez főtengely szimeringet és tömités készletet. Elég morbid árakat találtam eddig

Válaszokat segitséget előre is köszönöm
Szuper köszönöm bazsesz77@citromail.hu erre küld el a telô számod és felhivlak vagy ha neked megfelel emailon keresztül is lebonyolíthatjuk az egészet
Sziasztok! Szükségem lenne egy főtengelyre 80LC2 motorhoz, felújítandó is jó lenne, tud esetleg vki segíteni?
Van 10v blokk közepem meg főtengely is. Bár a blokk közepen van egy apró javítás. Adj meg valami elérhetőséget és meg beszéljük.