Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
van egy dt 125 r motorom és kellene nekemhozzá power tengely és a többi alaktrészei
vagy egy bontott blokk is jol jönne olcson pest megye elönyben
Üdv Fórumozók
Főtengelyt keresek 125-ös lc2-es dt-hez. Fontos lenne nem horribilis áron.
power szelep elektronika van?
Tegnap motoroztam egy jót a Bükkbe, szép kékség volt már 5-600 m felett! Lejjebb viszont annál nagyobb köd!
Eladó alkatrészek Dt125R,80LcII,80LcI.
Hali!
Érdeklődnék hogy meg van e még a dt 125-nek a karburátora?
Sziasztok!
Az RD80-as blokkalkatrészei jók a DT80-as motorhoz?
Írtam.
Üdv.
enduro0099@gmail.com -ra tudnál képeket küldeni róla? Meg hány mm a persely átmérője? Köszi!
Szia! Nekem van, 97-es évjáratról.
Köszönöm, meg fogom mindenképp nézni hátha ez a baj. Viszont hallottam hogy hasonló tüneteket produkál ha a gyujtó tekerccsel valami gebasz van. Ez lehetséges? (az elektronikájához nem nagyon értek)
Bekajál.
Magyarul bedúsul a keverék, valszeg szegényíteni kéne az alapjárati keveréken.
Ha indítod újra, gondolom gázzal indul csak el.
Sziasztok!
Van valakinek Yamaha dt125r-re bontott jó hengere power tengellyel eladó?
*megy kb 5 percet (bocsánat az elirásért)
Sziasztok! segítséget szeretnék kérni. Van egy 83-as dt-m és produkál egy olyat hogy beinditom meg b 5 percet minden szép és jó és mintha elmenne a gyujtás megáll. De 2-3 perc pihenő után ujraindul. A trafót és gyertyát nem rég kapott ujjat tehát azok biztos hogy jók. Van valakine valami ötlete hogy mi lehet a baj? a válaszokat előlre is köszönöm :)
Küldtem üzenetet nézd meg.
Várom a képet és árat, egyelőre semmi sem jött az emailemre
Üdv.
125-ös lc2-es dt váltó téren jártas valaki? Néha kidobálja a 4.-et meg alig akarja venni a 3.-at Ja és jelenleg nincs 1-es 2-es. De általában van,inkább a 3.-at nem akarja venni. Valaki járt már így?
#Skodi
Sajna már eladtam. De van még egy törött alaplapom Amin a világítótekercsek jók a gyujtó tekercs az nem biztos . De ki kell próbálni aprópénzért a tiéd. Képet küldök.
Üdv mindenkinek, lenne egy olyan kérdésem, hogy a DT 10 v nek a blokkja megegyezik-e az LC 1 vagy LC 2 blokkal persze a pówer kivételével.
Előre is köszönöm
Sziasztok. keresek yanmaha dt lc2 power vezérlő elektronikát. 06 20 9791330.
Szia, a szelepvezérlő elektronika ha jó, erdekelne. 20 9791330
DT 125 LC2-höz keresnék jó világító és jó töltőtekercset, vagy komplett alaplapot! Emailem: skodi84 kukac freemail.hu

(nem tudom mitől éghettek le, a szabályzóm nem mutat zárlatot )
Érdekelne az alaplap, pontosabban nem is az, hanem a világító és töltőtekercs róla!
Gyújtás alaplapod tekercsekkel van eladó?