Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziaszitok.hol tudok fazer 600-hoz hátsó kerék tengelyt szerezni?a gumi szervizes haverom légkulcsl húzta meg.én leszettem otthon de jött a menetis az anyával együtt .mostmeg nemtuok motorozni keréknékű van valakinek eladó? 06 20 4631 555
Heló!
Írtam,emailt neked is,csak rossz címre.Nem Com-ra,hanem HU-ra.A lényeg,hogy sajnos rá kellett
jönnöm,nekem is,hogy nem lett jó a felfogató mérete.Főleg a jobb oldali.Már kedden voltam Vásárhelyen a srácnál,aki csinálta őket és vittem neki új sablont.Ez már biztosan jó lesz.
Holnap elméletileg készen lesznek az új pálcák és szereztem még hozzá a LOUIS-bol gumi törésgátlókat és távtartókat.Ne kinlódj a pálcákkal,mert napokon belül küldöm mindenkinek az új cuccokat.Még azt kellene pontosítani,hogy kinek a címére küldjem a csomagot,mert az új pálcák már az én saram és már deficitben vagyok.Ezért lenne jobb ,csak egyszer postaköltséget fizetnem .
Mivel eléggé közel laktok egymáshoz"relative"esetleg eltudnátok érte menni.
Mégegyszer elnézést a kellemetlenségért.Remélem így megfelel majd mindenkinek.
Üdv.
ma a desztók büszkék voltak me motorosokat baszogathattak viszont ezzel a hasidommal nem nagyon boldogulok a pálcákat nem tudom feltenni a helyére de holnap elő veszem a flekszet oszt adok neki hát akkor .... Versal neked simán felmentek a pálcák? mármint a motorra nem az idomra .... viszont szépen lecsiszoltam máá csak fényezni kell holnap kevertetek is hozzá festéket
Nekem is tetszik, de gondoltam hátha van valami amivel egyedibbé varázsolhatom a gépet!
Köszi a választ és a linket is! Valaki rendelt már innen?
Köszönöm a választ!
Ezt örömmel hallom, köszi.
ki tudják görgőzni, semmi gond, nekem már csinálták, 10 perc az egész. Nem ügy. Ha szerencséd van akkor a festék sem sérül meg.
Most megnéztem a felnit alaposan és ahol az ütést kapta kissé kiegyenesedett a peremén az ív.
Visszakalapálják vagy mi van ilyenkor?
Gondolom egy új súlyos ezresekbe fájna, ha lehet egyáltalán kapni...
Tegnapiról hallottam, benéztem hozzátok, de ott sem tudta senki.

Aztán arra gondoltam, hogy tavaly is már több mint 300-at eladtak belőle, nem ismerhettek mindenkit...
Köszi, meg vagyok én is.
Keveset tudok én is gurulni, de az annál jobban esik!
Egy jóbarátom is vett egy GSR-t és azóta nem tudjuk levenni a fejéről a sisakot a vigyortól!
Még csak óvatos, ismerkedési fázisban van a géppel, de nagyon tetszik neki.

Tegnap előtt volt valami motoros baleset a Pacsirtamező út környékén, állítólag GSR volt benne, de semmi többet nem tudok róla. Nem találtam hírt róla.
Remélem, nem közülönk volt valaki.

Ma, pedig itt Békás mellett a 11-esen volt valami autó vs. motor, de még semmi hír róla.
Szép. De azt hiszem az enyém kék lesz.
Mondjuk a tiéden pont jól mutat a narancs színű index - szerintem...
Hali!

Messze még... Tudok járni, nem fáj, de még hetekig kell tornáztatni, hogy normális legyen.
Kékbálna meg partra vetett hal - ha minden igaz a biztosítónál van a labda és jövő hét végére vagy utánna az elején mondanak valamit.
Addig gurulj helyettem is!

Veled mizu?
Szia TJ!

Rendbe jöttél már? Jól vagy teljesen?
Bálna úszik már?

Az 1. képen mutatja a magasságállítást:
a: felfele
b: lefele

---
2. kép, horizontális pozicionálás:
baloldalon:
a: jobbra állít
b: balra állít
jobb oldalon:
a: balra
b: jobbra

(másképpen: mindkét oldalra vonatkozóan:
a: hossztengely felé
b: el a hossztengelytől)
Szervíz manuál with love.
Tudom, hogy szarsz rá, meg csak segítettél valakinek, de most már aztán itt az ideje, hogy valamit tegyél a profilodra...
Gyári - nincs.
Viszont van pár hely, ahol lehet venni.
pl. ez az ebayen.
Egy két kis magyar cég foglalkozik ilyen importokkal - keresd dannyboy-t az R1 topikban (Danger-bike).
nem tudok
Sziasztok!

Múlthéten már egyszer megkérdeztem és lehetőséget nyújtottam, de nem kaptam rá választ! Most ismét megkérdem!
Tud-e valaki FZ6N-stb-re fehér illetve szines indexbúrát?
Illetve van-e rá igény vagy kereslet, hogy esetleg legyártassunk, többen összeállva ilyen kiegészítőket?

Kerestem már több szalonban és motorosboltban is, de sajnos rossz híreket kaptam, a válasz mindenhol az volt: nincsen!

Előre is köszönöm a válaszokat!
lehet hogy eddig is surlódott. - ha a felni épp, nincs rajta sérülés akkor egy kicsit megkönnyebülhetsz.
egy ismerősömnek a felnije is szépen elhajlott egy hasonló esetnél- arcára fagyott a vigyor mikor látta.

FZS 1000-en hogy lehet állítani azt hogy a tompított fényszóró magasabbra világítson?
Sziasztok!

Tegnap megesett hogy az út szélén egy hatalmas kátyúba hajtottam kb 40 es tempóval.

Örültem ugyan hogy nem estem pofára viszont az első kerék és aztán valszeg a hátsó is keményen belenézett, irdatlan nagyot koppant a teló.
Utánna közép sztenderre raktam, megemeltem az elejét és amikor forgatom az első kereket, hallom hogy a fékpofákhoz súrlódik elég rendesen.

Szerintetek mit lehet ezzel a problémával kezdeni?
csend, élet
És még azt sem tudod merre van kelet!
Köszi eddig nem volt panasz!De hát nem is ismersz!És egy senki vagyok!