Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz!
Combi néhány hozzászólással előbb már írta,hogy miután beértek Szegedre az ESSO kutnál
fogunk találkozni.Ő majd felhív és Én max.10 perc múlva ott leszek.
Ez a fix tal.pont.Az 5-ös úton jöttök.A kút a Szeged táblától kb.1km-re van a 3-ik rendőrlámpánál,
pont a jobb oldalon.
Üdv.
Hali Jogerős!
A pesti csapat 1/2 10-kor indul a Lágymányosi híd ÖMV kútjától.
Nem tudom mikor érünk le, jó lenne egy hely, vagy mobil szám, hogy ha leértünk, találkozhassunk .
Goimi Kecskeméten a malomnál csatlakozik hozzánk menet közben.
Én ott leszek csak ne essen az eső, a fél tizes időpont az jó, azt hiszem jön velem egy haverom is, de az csak holnap derül ki.
Ti hogy fogjátok elhozni az idomot, ha mindenki motorral jön, Nekem nincs dobozom, csak tanktáska, abba nem fér bele. Hálos gumipók az működik?
Már rájöttem,hogy ez hülye kérdés volt részemről.
SZTORNÓ.
Szia!
Az jó lesz.
Mármint holnap reggel,vagy vasárnap?
Reggel indulás előtt rádcsörgök, hogy hányan jöttünk össze.
Akkor akik jönnek:Teejay-kocsival?
Mr.Tissot
Snilpapa
Combi
T0my
Vitya
Memphis
És még?
Akkor kajának foglaljak helyet?
Memphis37! Én az idomot már átvettem Jogerőstől, és persze a mocskos anyagiakat is elintéztem, viszont pénteken még nem voltak kész a fémpálcák.

Kérhetlek, hogy azokat hozd el nekem? Pécelen laksz én pedig Bp. XVIII. így úgy néztem te laksz a legközelebb.

Ha olvastad légyszi írj vissza a t.zsolt@citromail.hu -ra ott megvitatjuk a többit. Köszcsi!
csak azt nem tudom hogy fogom eldönteni hogy kocsival vagy motorral mennyek
Én is egyedül megyek,..9.30
Én ott leszek, ha jó az idő, mocival, ha nem kocsival.
Jogerős: A +1 fő lemondta részemről, én egyedül jövök.
Az a benzinkút ugye OMV?

Elvileg majd 30C mond vasárnapra,..de ezeknél soha nem lehet tudni.
Nope. A köszönet neked jár az egész lebonyolításáért!
Köszi Teejay!
eladó egy LED-es fehér búrás hátsó lámpa Fazer 1000 2001-2005-höz és R1 2000-2001-hez.
Érd.: tutilampa@mail.com
Szia jogerős!

írtam mail-t!

Üdv : Vitya
sziasztok én is dobom a hátast
Most megyek csicsika.
Üdv.Holnap...
OK!
nem gáz azért leviszem a papírt is, de összenéztem most a számlaszámot, a terhelésen meg az emilen is, és az is stimmel nagy baj nem lehet
Jogerős!
Találkozzunk ahol múltkor (Esso).
Ha Kecskemétre értünk, rádcsörgök.
Üdv.
Akkó ok!
Így már rémlik mert ilyet olvastam,ha jól emlékszem.
Jaaa nem úgy hanem az volt a terv hogy az öcsém meg a brátnőm is motorral jön de egykisem tud jönni ... sajna. Én a többiekkel megyek
Ferencziné B. Beáta néven ment a pécel és vidéke takszövből és 2007.04.19 én terhelték meg a számlám ha ez segít.......
Heló!
Miért jössz egyedül,miért nem a többiekkel