Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd akkor motrozunk egyszer ha meglesz a gépsas.
Szép a zongorád. A fehér billentyűk a másik oldalán vannak?
Vigyázz Kykee Most hívott a Bratyó,hogy nagyon sok a rendőr
tarkával tekerünk!gyere a budába!itt tali!Én is most ülök rá az erőgépre aztán kerózom mert nagyon olyan a hangulatom!
kykee,nagyon kedves egy vki vagy.
170e. titán
megyek mingyááá
Csak van még egy kis melóm itthon
Te?
nehogy válaszoljál,minek!
TPS= gáz szög álls jeladó, vagy valami ilyesmi, ez elvile csinálhat ilyet,de lehet hogy a sportdob miatt hallod egy kicsit egyenletlennek az alpjáratot ,mert ha nagyon halgatozom akkor az enyém is ugrál egy picit,Ez valszeg azért van mert az elektronika szabályozza valamennyire ezt is.

Menny volt a sport dob?
Nem mi az?
Amúgy ilyen a moci:
Volt már TPS cseréd?
Kérdeznék én is.....
Amióta LeoVince dobok fellettek rakva a mocira azóta nagyon egyenletlenül jár alapjáraton.És nagyon idegesítő! Másnak nincs ilyen problémája?Vagy nem volt?Lehet vmit csinálni vele?Lehet hangolni rajta?Stb....?!
Akit kérdeztem annak majd nem mindenkinek volt ez a hang...nagyobb fordulaton.
keveset egykeróztál vele azért ciripel!
gyere motorzni!
Kerózgatunk!
jöszöl ee?
Ha lassan megyek,mondjuk utassal akkor 4 ezer körül hallom motorféknél és gyorsitásnál is.
De ha tépem neki akkor ez a hang felerősödik és 7-8-10 ezerig ciripel rendesen.
Nem tudom hogy mit csináljak vele, mert nagyon idegesít. A szerelő azt mondta ,hogy amíg garanciális nyugodtam tépjem neki ,de mivan akkor ha utánna valami baja lesz?
Ezért írtam ide , hátha tudtok valamit segíteni...
Ezt kitől kérded? Ciripelésről mostanában nem írtunk asszem! Tyutyutyu volt már szó!
Mikor csinálja a ciripelést?Nekem is csinálja de csak 3200 fordulat környékén, de nem tudom hogy mi az, kérdeztem a szerelőt de azt mondta hogy ez ilyen
hülye vagy
szarok az adatlapra csak azért regisztráltam hogy az egyik gyereknek megírjam hogy mi lehet a baja a motorjának.
szerinted melyik a jobb motor amelyiken mindenen összespóroltak vagy az amelyikre többet költhettek a gyártás és tervezés során.
a kis azer jó gép de nem versenyezhet a nagy tesóval.
Kassatol meg 100km-re keletre a hatar menten
Kassa?
krisztian most nezem te patakrol wagy...az csak 60km tolunk jo sok helyen bejartad Teedzsej megkaptad?
Ez BMP file, ide csak JPG-t tudsz feltenni.

Nyisd meg MS Painttel, mentsd maskent: allitsd at a formatumot jpg-re. Azt mar fel fogod tudni tenni.