Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt egy masik cikk. BMW, Fazer es SV.

Ha a fogyastastol ennyire tartasz, ne vegyel SV-t: ket bazi nagy henger, tobbet zabal mint a sor negy.
Egyebkent meg ha csak nyugis turatempot mesz vele egyik sem veszes. A teljesitmeny csabito, de ez ugyis fejben dol el, kello higgadtsaggal es 7 ev alatt a Fazert is meg lehet tanulni rendesen.

Hogy megnehezitsem a dolgot: VFR-en nem gondolkodtal? RC46/1 hasonlo arban van mint egy regi nagy Fazer, es csak a feszszabja a problemas, egyebekent egy nagyon jo motor (persze ez is attol fugg, mennyire susmakoltak a szarvizzel).
TeeJay neked mien lowad wan?sokat kell ra kolteni?
7 ewe nalam wan a draf star es mar nagyon megszoktam...kiprobalnak masat is...errol csak jot hallottam es nemhiaba wan Eperjesen a Yamahafonoknek is 1000-es Fazerja....sztem... csak felek a fogyasztastol mert az enyem 4 l-tol tobbet nem ewett...en nyugisan jarok ezert is felek tole egy kicsit mert azt mondjak huzza az embert a sok loero...
Ez egy zip, SV1000 FZS1000 VTR1000 osszehasonlitas.
Az SV-nek nagy tabora van, SVmedia az egyik legjobb rajongoi oldal MO-n.

Ha van mar motoros tapasztalatod, akkor nem feltetlenul hulyeseg 1000-re ulni, de egy csopper utan nem biztos, hogy jo otlet. Egy 600-as motort sem lehet kinoni, egyszeruen csak tobbre fogsz vagyni. Persze sokat szamit, hogy mire hasznalod, 2 szemellyel sokat mesz-e meg ilyenek.

Probald ki mind2-t ha van ra lehetoseget es valaszd azt amelyik jobban tetszik. Persza a Fazerre gondoltam...
wagy talan annyira jo az 1000-es hogy nincs mirol beszelni?
Más tollával ékeskedem, bár van benne saját elképzelés is, igazából egy kedves barátom tervezte meg ilyenre. A festő már csak egy Corel-ben átszerkesztett képet kapott, ez alapján pingálta át egy kis segítséggel.
nezegetem itt az elozmenyeket,de nem sok szo esett magarol az 1000-es Fazerrol
Köszi! Nem gyári fényezés, csak szegény festő fonta be a szemöldökét mire elkészült vele.

Lacko 888

Igaz nekem 600-asom van, de már 46e fölött van a megtett km-ek száma és idáig (kopkopp) semmi baja. Ha nem sumákolták el a szervízeket és vigyáztak rá akkor 35e km nem sok egy 6 éves motornál.
szerintetek nem nagy mereszseg 1000 fazert wenni egy 650-es drag star classic utan?bar nem wagyok egy orult tipus....ajanljatok azt a gepet?mert gondolkoztam sv 1000-ben is...
hát sárvédő az 2 hét mindenhogyan :-( akár yamahatól 35ezerér akár bontóból 15ér rendelek :-(

ha elengedem a kormanyt elkezd rezonalni a kormany egyre jobban... ez lehet a gumi elformalódása is? hol lehet kisúlyoztatni kereket?

Polo: hogy festetted a geped? megalmodtad es elmeselted a fesonek, vagy Te csinaltad? :-)
most hogy osszetörtem lehet valami extrát belevinnék a nagy feketeségbe :-)

üdv
Fogyasztas: 4.7-8L.
Ket nagy Fazer tulaj az ismeretsegi koromben allandoan az olajfogyasztassal huzza egymast.
6 eves mociba 35 nem sok, sooot.
Igy van! ezt tényleg 2001 ig gyártották de még 2002 elején lehetett venni belőle újat is. Enyém is ilyen!

polo: Marha jó a festése a tiédnek! Ez nem gyári ugye? Marha dögös!
majdnem elfelejtettem....sok egy fzs 1000-esnek a 35000 km?mennyit mennek el?stb....
szewasztok..keszulok wenni egy 1000 fzs-t olyan 2001-es kiadast....elmondanatok a tapasztalataitokat?mik a hibai?fogyasztas?mi a jo oldala a masinanak?itt wagyok,irjatok.....kosz tisztelettel Lacko Szlovakiabol
tUDOM, ÚGY SZOKRTAM
A legszebb Fazer!
Mint irtam nem álló helyzetben csinálja ! Mondjuk mész 160-nal 6-ban és jön egy éles kanyar szeretnél visszaváltani de nem tudsz csak 1-ként ! Lehet ,hogy a zongorának tették bele az alkatrészeit :-))))
Ezem a motoron megtanulok zongorázni
Nini...! Végre van egy olyan Fészer is a topicban mint az enyém!

TeeJay:
Ebben a formában elvileg 2001-ig gyártották.
Bontóból első lábtartó, aztán beszereled.
Azzal aza baj, hogy sz S2-n csavarozva van a 2004-esen meg hegesztve a konzol. A konzol marad, tehát mind1 meddig ér, a lényeg a gumírozott lábtartó rész.
Valami tescosabb megoldás?:-)
Az S2-es hátsó lábtartója lejebb ér, és azis gumibetétes. Gondolom arany árban van. De ha neked az kell...

Ez még a "98-as modell. A 2001-02-es modell más...
Sziasztok!
Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy hogyan tudnám a hátsó lábtartót kényelmesebbé tenni? Vannak a cseréjére alternatívák? pl 1000-es lábtartó bemegy a helyére?
Köszi
reggelt

tudtommal FZS 1000 nincs csak FZ6N , és semmi baj a hozzáállásukkal jó szerelők
Ilyenkor minden egyes fokozatvisszaváltásnál egy picit rá kell engedni a kuplungot (ha áll a motor).