Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



Nekem sokkal jobban tetsz az FZ6 karakterisztikaja.
elkuldtem TeeJay
Nincs regadojuk. Nehany eve leegyszerusitettek es csokkentettek az adozast naluk: AFA 19%, SZJA 19% "oszthali". Rakovetkezo evben 25%-kal tobb volt az adobevetele a SK kormanynak. Itthon is ez kellene...
Nézd már ezt az ultrát, hogy lehúzza a gépünket. Szájkaratés, még az adatlapján sincs semmi.
Emailen kaptad, vagy fenn van valahol? Esetleg kuldd el a profilomon levo cimre, megprobalhatom en is.
atlagban 15 000 sk... sztem aki behozza a motrot az intezi a papirokat nem?sztem...
Par(szaz ) oldallal ezelott Kozmax leirta, de nem emlekszek ra pontosan.
meg egy mega sincs
meg kell nézni, ki kell próbálni és alkudni.
nálatok nem terheli egyébb adó a behozott motort? regadó vagy valami hasonló lehúzás
kiváncsiságból-milyen kategóriában mozognak arra felé az átlag fizetések forintban? bocsi ez nem kifejezetten a topikhoz tartozik.

tudja valaki hogy lehet állítani felfelé (nem cserélni) a fényszórót az FZS 1000nél?
Max 2 megas kepet tudsz feltenni. Masold le es alakitsd at.
nemtom elkudeni a kepet
Ultra...ez lenne az
ket perce beszeltem egy eladowa,szinten olasz behozatal lattam kepen is gyonyoru,a napokban hozta be szlowakiaba....ezust 22 000km-rel 2002 kiadas sport dobbal szezonra felkeszitwe....... atszamitwa 1200 000 ft... szted?
amugy mikor lesz Fazer turacska? :-) remelem megjon addig a sarvedom :-)
az alsó idom 40e biztos van-megkell kérdezni valamelyik kereskedésben.
a bukógomba, vagy bukócső 30e körül van-de túl sokat nem véd a motoron érdemesebb csinálni rá egyet.
az előző hozzászólásba elfelejtettem kihangsúlyozni hogy a futómű überfasza.

olasz motor felejtős - ha telefon on beszélsz az eladóval azt mondja hogy csak egy kicsit eldőlt mire odamész nincs se tükör se hársó kapaszkodó a motoron. persze ha a közeledben árulják érdemes megnézni.
ultra mennyibe kerul az 1000-re also idom ami az elso kerek utan wan?
bocsi,nem szlovakiabol hanem Olaszorszagbol...akartam irni
koszi...es fiuk,szerintetek sem erdemes behozott motrot wenni?mert nalunk rengeteget hordanak be,foleg szlovakiabol....most is neztem egy 1000 fazert 2001-eset nem sok penzert,csak furcsa wolt nekem a 17800km ami benne wolt
A Kusovice szerintem finomabb , meg egyebkent sem iszok, ha motor kozelben vagyok, de egyszer majd osszefuthatunk.
Menj fel a totalbike-ra, a Nepiteletben mindegyik emlitett moccrol vannak ertekelesek tulajoktol.
szerintem nyugodtan vehetsz 1000-es fazert -fasza gép nekem 2004-es van
nagyon barátságos nyugodt szerkezet semmi gyilkos hajlam - a kicsi hozzá képest egy idegbeteg.
futóműben, erőben, a kidolgozás minőségében simán veri a kicsit.
és van nyomaték bőven iszonyat combosan tol ha úgy akarod egész alacson fordulatról
6l/100km fogyasztás
negatívumai
-ár, -olcsóbb mint egy új FZ6
-súly 231 kg (nem túl vészes),
-és kicsit magasabb felépítés

az új ezres kevésbé nyomatékos, darabos járású könnyebb, drágább - hallomásból
(ilyet még nem vezttem de nem is nagyon izgat)
wennek en fz6-ost is csak az a baj hogy kicsinek talalom...miwel en sem wagyok egy fogpiszkalo nagy motrot akarok ugy neznek ki rajta mint majom a koszorun egy drag star classic utan ha hazankban jarsz meghiwlak egy kozel-re miwel ilyen rendes wagy hogy tanacsot adsz
Az egy nagyon fasza megbizhato mocc, es alul leadja a nyomatekot, 3500-nal mar diszno... Viszont az mar sokkal inkabb a tura kategoria, inkabb nyomatek mint teljesitmeny, csopper utan szerintem egyaltalan nem gaz egy kilos Bandi.

A fogyasztas neked azert keves, mert nem porgeted, alul nyomatekos es ket ~300-as hengered van. Meg persze nem mindegy, hogy injektor vagy karbi...
igazabol 3 motor amin gondolkodom...1200 Bandit is kozejuk tartozik.....en meg meg azt hittem hogy a V motor kewesebbet eszik miwel kisebb fordulaton mukodik... a Banditrol mi a welemenyed ha osszehasonlitod a Fazer-rel?termeszetesen 1000-esrol beszelek.. itt a mostani Drag Star-om
FZ6S (ld. kepek).

A szervizintervalluma 10e km, szoval nem veszes (evi 1-2 olajcsere kell, egyelore ugy tunik). Fogyasztas nekem 4.8-5.7L.

Es most sokat kell ra kolteni, mert pereceltem...