Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én petróleummal csináltam eddig, de azzal a teflon maga elég nehezen jön le.
1900-ért bárhol vehetsz, csak szét kellene nézned a neten.
Ja és Barcs, hanem Baracs. Óriási a különbség.
Én minden olajzás előtt gázolajjal megnedvesített, de benne nem tocsogó ronggyal törlöm le a láncot és utána fújom szprével. Az első gurulás után pedig a lerepült rántotthús méretű pacákat gazdagon adagolt tisztítóbenzinnel törlöm le a felniről és a lengővilláról.
tisztára mint Stahl konyhája Hát így...
Itt meg a link hogy honnan a bót.
A közös kirándulás jó ötlet. Majd feldobom a témát amikor aktuális lesz... 5 palackot rendeltem elő, gondoltam úgyis kell valakinek. 2 a tied nekem a fennmaradó 3 már kellene. Ha más is csatlakozna, akkor szólni kell az öregnek, hogy szóljon a kint lévő fiának, hogy hozzon plusz annyival többet.
A teflonréteget mivel szeded le? Nekem Motorex spraim van (még vagy 4-5 fújásra való), de aztán újat kell venni, szóval 2 palackra benevezek. Esetleg közös gurigába is, bár júli 8 még messze van.
Sziasztok! Kipróbáltam többféle láncsprayt és arra a következtetésre jutottam, hogy a Castrol vékony teflonos réteget produkáló verziójánál nehéz jobat találni. Elég tartós, és nem is fröcsköli le a felét az első gurulásnál. A tesz-veszen találtam egy fazont aki hozza be Dojcslandból. 1800 ért adja darabját. Rendeltem belőle vagy 5-öt, ha kell valakinek szóljatok. Bóti ára kb 2300 körül (Pl. Kelomotor.hu) ahhoz képest ez egész jó. Júli 8-i vasárnap lesz raktáron, akkor lemegyek érte Barcsra.
A Hornet hogy vált be? Állítólag 2008-ban jön az 1000-es darázs. FZ1 és Z1000 vetélytársnak.
Havernak a legkevesebb 4.7L, másiknak a legtöbb 8L. Csuklótól és útvonaltól/használattól függően. (Értelemszerűen: 4.7 monotom hosszútávú túratempó, 8: pálya).
Mivel karbis (FZS1000, gondolom), ezért a gázkar kezelése jobban tükrözödik a fogyasztásban. Másfelől ez is olyan motor, hogy közlekedésre használva felrugod hatba és nincs túl sok dolgod vele.
Sziasztok!

Mostanában szeretném lecserélni a mocim egy 1000 Fazerre.

Tudnátok rola véleményt irni? Igaz hogy az 1000-esnek igen nagy a fogyasztása?

Remélem válaszoltok!
Nem, Gödöllőn lakik, tavaly ugyanilyen kék Fazerrel járkált, kockásra koptatta a gummáját és ez a srác tavaly állandóan ezzel piszkált.
Nálunk dolgozik Wilipi?
ja modem + szétosztó szűrő is na meg a rooter 5 nap alatt ki si cserélték a modemem
Nyert.
De mielőtt elkezdenéd megint, nem, az wilipi motorja (kockás gumi). Bár ha jól tudom eladta és most egy Varaderoja van.
teejay te nem gödöllőn dolgozol ? ahogy megyünk szadának ott balról van az a fehér gyár féleség asszem sony, mint ha 2 hete ott láttam volna hétfőn a motorodat a parkolóban, csak most juttotál eszembe
Elszállt a modem? Nekem egy új monitort kellett vennem... :D
végre van nettem, a múltkori vihar óta
Valószínű. TL nem sokkal nehézeb, de nyomatékosabb és sportmotor. Fz6 meg csak emberbarátibb.
A RA-ról nem sok jót zengtek nekem.... Most metz Z6 van fenn,kb 10000 km a TL-en. FZ-n lehet többet elmenne.
Pedig anno az volt az öreg cibrimen.Mondjuk azzal nem motoroztam annyira.
a D252-es 12ezret bírt ki, annyira nem puha gumi. Az Avon 18 ezret, de volt még rajta minta.
Nem tudod mennyit bír? A Misi PR ill. a Conti RA a két legesélyesebb. A RA kb 12e km.
1000-es: nemtom. Attól tartok, hogy mire odajutok, Fóka Fazerét már eladják. Annak a moccnak ismerem a múltját, nem akarok kvázi látatlanban bevállalni egy ismeretlent. Ez a 600as is bőven elég a céljaimnak. Egyelőre. A feldobozolom és 2személlyel EU túra meg nem olyan gyakori dolog nekem.
A Macadam tapadásáról nem túl sok jót hallottam, bár nekem még nem volt szerencsém hozzá. Jelenleg Michelin Pilot Road van fent a motoromon, csak ajánlani tudom, nekem nagyon bejött. Esőben is tuti, nem csúszik-kúszik-mászik.
Mikor jön az 1000-res tesó?
A D252 az mintha puha gumma volna (~6e km?), kilőve.
Avon melyik volt? Azaro vagy a Storm? Mennyit bírt, mennyi volt (hol)? Vélemény róla?
Michleből inkább a Pilot Road vonz (Macadamot gyártják még egyáltalán?).
most nem arró van szó,hogy mennyiért vette, hanem hogy kell. és különben sem újjonnan vette az emberke. egyébként neked nem tök mindegy?! :) a gyári fékkart a jövőhétre mondják, de az ugye már késő. ha vki tud vmit szóljon. köszi (03"as modell). jó reggelt!
sziasztok!
az lenne a kérésem, ill. kérdésem nincs e valamelyikőtöknek ötlete honnan tudnék beszerezni hasidomot a 2002 -es fzs 600as Fazeremre?
jó lenne ha valaki tudna segíteni mert nem boldogulok!
ha van valakinek infója légyszi dobjon egy mailt haramia29@citromail.hu