Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
FZ6-ra keresek sportdobokat ( lehetőleg összekötő csővel )
Itthoniak közül csak Mastek jöhet szóba :)
Amennyiben esetleg tudtok eladó kipufogót, kérlek írjatok privátot.
Nagyon köszönöm!
ha kiveszed ezt a szelepet, akkor körbetudod mérni a tengelyét mikrométerrel,hogy körkörös e, illetve,hogy mekkora a mérete, no ugyan ezt kell megcsinálni a házban, csak az macerásabb :D
de ha kiveszed és tényleg nagy a kopás, akkor meg fogod látni hol van kifényesedve, (ott van elkopva)
Hol zöröghet ?A tengelynél vagy a háznál?Az enyém mindkét helyen eléggé lóg.A Hüvelyt a tengely vagy a ház felől tegyek és milyen anyagból a hőtágulás miatt?
persely helyett inkább egy hüvelyt
egy kis rézpaszta segít,de nem sokáig, másik megoldást,hogy le kell esztergálni belőle és egy perselyt ráhúzni...
Sziasztok!
Fzs 1000 exup szelepének zörgésére tudtok valami bevált megoldást?Érdekelne még kezelési utasítás is hozzá.
Üdv
Keresek FZS 1000-re (2004) sportkipufogot ( mivv, arrow stb...) csak hibatlan állpotú érdekel .
Nálam meg azt hiszem, öregszik a motor. Az elején úgy 4,4-et evett, a vége felé meg már volt, hogy 5,5-et is megevett.
Persze az is lehet, hogy az elején nem történtek olyan véletlenek, hogy egyesben tiltásig forgott. (Tényleg véletlen volt, nem szándékos, magam is meglepődtem.)
Az utolsó mondatodban van igazság. Ugyanannyit eszik a nagyfazerem, mint a kicsi evett, holott gyorsabban járok vele. Kb. ugyanúgy húzom a gázt, csak ez jobban megy ugyanakkora gázállásnál.
Nekem is,ez pusztan tankmeret es a jobb tekerentyu hasznalatanak valtozo fuggvenye.
Van hogy 210 es allok lepencen hogy miaf....sz es van hogy 300 utan epp hogy begurulok a rossfeldstrasse elotti kutra hogy van meg 1 liter a tankban.
Kisebb motort jobban kell porgetni tobbet eszik mint a nagy,a fek-nagygaz combo is gyilkos a tankra nezve.
nekem az eddigi nagy motorjaim, mind ugyan olyan hatótávval bírtak, bírnak.
A csodalatos hondat 180-190 nel szurom tartalekba.
hány literes a tankod
Kevés, tényleg kevés. Én nem is a fogyasztására szoktam panaszkodni, ha kérdezik, hanem a hatóvájára. Mivel ritkán megyünk túrázni sportmotorosokkal, általában én biztosítom a szűk keresztmetszetet a tankolásokhoz sporttúra/túramotorosokkal.
ez jó kevés, a régebbi fzs1000 el volt hogy 360at is mentem, ha húztad neki, akkor is elmentél 250 et vagy felette jó motor volt,
Úr-is-ten.
bocs az ilyed-ért...
Sziasztok! Ha valakinek az ismerőse jó műszaki állapotú FZS600-ast keres, de nem ilyed meg az esztétikai hibáktól, szóljon, olcsón odaadnám. A szívem megszakad, de idén nagyon keveset mentem vele, nincs értelme kerülgetnem. Lesz hirdetés is hamarosan.
Még mindig a szalonban árválkodik szegény, aki költségmentes FZ1-et keres, itt megtalálja :)
Az árból tudok engedni :)

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz1-10539983

Valamint van még pár cuccom ami megmaradt róla, mind minőségi termék, hibátlan állapotban, alkuképesek :)

http://www.jofogas.hu/magyarorszag?account_list_id=b52832584127dcc3508881538c026db8
Tegnap 188nál tankoltam, abból 10 már a tartalékból ment el
Viszont elfelejtettem megnézni mennyi ment bele :)
Őszintén mondom, ebbe nincs semmi húzás. A testsúlyom is nagy, majdnem két sovány motoros kijön belőlem, de mikor húzom, akkor 180-at sem megy és már villog. Az én motorjaim ilyen "sokatfogyasztósak" voltak.
Egyszer-kétszer elhatároztam, hogy kb. a KRESZ-nek megfelelően megyek mindenhol, megnézem úgy mennyit fogyaszt, de elfogyott a türelmem pár km után.
Országúton 130 az alap, a többi a kedvemen múlik.
miért húzod neki annyira
Csak a fogyasztás kiábrándító, vagy tettek volna rá nagyobb tankot... Alattam az FZ1 sosem ment el 310-et, max. 230-at. S ekkor aztán nincs szinte semmi móka benne.
Mi lenne a 250 km távos MT-vel, elmegy 160-at?