Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tószt: ezt a videót a KRESZ tiszteletének ajánlom.
Yamaha FZS1000 Fazer Relax Ride

http://youtu.be/TbK-vutAjOE
Akkor valszeg felreertettel: pont a kanyarok mutatjak meg, hogy hol vagyok tudasban, ott ugyanis nem a motor kepessege szab hatar, hanem a tudasom. Ami joval kisebb, mint amit a motor tud. De javulok. Az a kanyar, amit eddig 3 fokos dontes mellett vettem be harminccal, mar megy 4 fokos dontessel es 40-nel. :-)
4.pont bár csak én tudnék ilyeneket írni , hogy ki tudom a motor teljesítményét használni és már majdnem Rossinál is gyorsabban tudok kanyarodni
Egyet kell ertsek! Nezegettem, irnak e errol valami okosat, de sehol sem lattam olyat, hogy mehetne rajta a motoros. A robosogok egyebkent is ahogy kozlekednek...
ez egy 20 as volt!Még mindig azt mondom h megéri.a komolyabb motoroknál gyárilag van ilyen nem véletlenül.Szerintem ez is elég komoly motor csak ebből kimaradt.Eddig!
Nem csak nem korrekt, de még életveszélyes is.
1., a sipolast meg mindig hallom.
2., ha all a motor par napig a mostani hidegben, akkor az elejen olyan szepen hallkan valt a valto 1-2-3-ban is.
3., jo ez az HD Iron 883, de nem akkora szam. Mondjuk sokat nem mehettem vele.
4., nem tudom, hogy csak megszoktam a motor erejet, de olyan gyengenek tunik, meg nem erzem azt a dobbenetes gyorsulast, mint az elejen. Szerencsere azert a kanyarok megmutatjak, hogy hol vagyok tudasban. De ott is tolodnak a hatarok.
5., mi a velemenyetek a kerekparsavos motorozasrol? Pl. Andrassy ut? Kos karoly setany? A robogosok ott toljak, egy-egy elozesre(kikerulesre) en is ramegyek, de mintha ez nem igazan lenne korrekt.
szelephézag ellenörzés mikor volt?
Üdv!
Meg lett a hiba oka? Nekem is ugyan ez a problémám.
Szia,
Facebookon egy csoportban "hirdette" magat, 30-35ezerert gyart o maga kilufogot. Privatban elkuldom a nevet, facen tudod keresni
Egen,az egesz olyan remuletes,jobb lenne csak egyenesen menni,felkavarodik a gyomrom is,pfejj....
Öregedsz Zoli vagy mi van veled
Elég csak a rugót cserélni, 20-40e ft....
Szegenynek nemreg repedt meg a vaza, mit szolna egy 200 ezres uj hatso rugohoz is?
Minden kanyar veszélyes,pláne 2 keréken,még ha lánctalpon mennék,huhh................állandóan ilyedezek.
nekem bevállt ez a dolog, számomra megérte ezt a pénzt, ezen a motoron nem teszteltem még de a cbr en teljesen bevált.Ott is előjött ez a jelenség dobozokkal, utassal pedig hasalós volt a motor.
probléma gyökerét kellett volna megoldani, már ha hosszú távlatban nézzük
tehát nagyon összeül a hátulja, nem megfelelő keménységű a rugód ahhoz a súlyhoz.
Kanyarban meg elég veszélyes, ha el van könnyülve az eleje....
Utassal, 3 dobozzal nagyon kikönnyül az eleje!
Eggyel több dolgot lehet megnézni a motoron.
miért kell ez
Igen állithato.nekem volt ilyen a cbr emen és semmi baja nem volt.
Hú, nagyon kíváncsi vagyok, milyen a véleményed róla. Én nem mertem megvenni ilyen generikus verziót. Állítható?
Ez is felkerült!:)
Link ha valakit érdekelne.https://www.ebay.com/itm/311679868908