Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Yamaha FZ6N bontódik sajnos. . Sok minden használható maradt rajta kivéve az első felni, hűtő, két idom az ülés alatt, utaskapaszkodó, az kuka. Ha esetleg kell valakinek valamilyen alkatrész, vagy az egész egyben esetleg, írjatok, kérdezzetek, hogy a keresett alkatrész jó állapotban illetve meg van-e. Akár itt, akár emailben (adatlapomon megtaláljátok).
Elvileg ha közép standeren van és berakod 1be le kell állni a ventinek. Utána vissza üres akkor nem indul el aztán huzol neki gázt megint elindul...
Ha jól emlékszem....
Akkor meg jólvan, ez ilyen! Eszik de ellenben megy mint az állat
Reális a fogyasztás. Nekem 180-230 között szokott lenni felvillanás előtt. Karbis FZS1000-ek túrán elmentek majd' 300-at, szinte csak miattam kellett mindig korábban megállni.
Kell némi önkínzás hozzá de mindig nézem.
Mindig megtudok valami újat.
Simán! Én bírom, kivéve, hogy a légolajos gixxxernél nincs, nem volt és nem is lesz jobbbbbb :P
Igen, szeretnék tisztába lenni, mit tud fogyasztásba. FZ6 nál is lemértem. De biztos nem én vagyok az egyetlen aki nézi.
AZ!Nekem 170 nél is volt hogy felvillant a tartalék jelző.Fz6 hoz képest szereti a hasát!
Te is nézed?
Hello emberek! Normális, hogy a kicsi FZ1 (naked) 2 személlyel 130-150km/h utazóval kiegye a tankot 220 km után? 110-120 utazoval 6,5 fogyasztást produkált 275km en egy tankkal. Nincs még sok km mögöttem ezzel a típussal, de kíváncsi vagyok mire számíthatok a jövőben. Köszi a segítséget!
Az ezres karbis fazernek tényleg direktben megy a ventillátora, ha beindítod, amíg el nem éri az üzemi hőmérsékletet?
kösz, sajna nincs nekik, csak komplett karburátorral együtt
Ricsi bontót keresd, csak neked kell kiválogatnod melyik kell neked!
Sziasztok!

2003-as FZS600-hoz keresek TPS szenzort? Esetleg valakinek van egy működő feleslegese, amit eladna, mert az enyém behalt.
Cikkszám: 4SV-85885-00
Kösz
Csak olaj szint érzékelő van benne. Rendszerint hideg indításnál szokott előfordulni, sür olajat felnyomja és lecsökken a szint! Tartsd maximon a szintet!
Attól mert Yamaha felirat van a szűrön , nem biztos , hogy nem cserélte ki.. A Yamaha gyári szűrőin most ott a Yamaha felirat.Te ismered a szerelőd, hogy megbízható e ....Engem az autóval egyszer megvágtak azóta magam szervizelem, az autót-motort (motort azt másoknak is szoktam) az a biztos!
Sziasztok!
2003-as Fazer 600-as motorunknak fel-fel szokott villanni az olajlámpája, már két éve.
Mi lehet az oka? Olaj szint jó.
Gondoltam már az olajszűrőre, amin még Yamaha felirat van, esetlegesen nem-e "elfelejtette" kicserélni a szerelőnk eddig, és még gyári lenne benne...
43.000km
Sziasztok!
2003as Fazer 600-as motorunk van, melynek 1-2éve ritkán, de bevillan az olajlámpája. olajszint tökéletes.
Mi lehet a probléma?
na jo, a forum mondjon le, keszer levagta a veget...
"De nagyon el sem szeretném adni, de így megnyugtattam az asszonyt, hogy árulom...
"De nagyon el sem szeretném adni, de így megnyugtattam az asszonyt, hogy árulom...
Kiszemelt mindig van, de most házikó bővítés és helyhiány miatt. Most tőlem 20km-erre tudom csak tárolni, így körülményes a motorozás vele.
De nagyon el sem szeretném adni, de így megnyugtattam az asszonyt, hogy árulom... :-)
hogy hogy ilyen korán vagy van másik kiszemelt
Lemaradt: új progrip gumi markolatok vannak rajta és jár hozzá a gyári kipufogó, fékkarok,plexi is!