Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Használt már valaki közületek állítható utas lábtartót? Nézegettem az ebayen, olyan van, ami 3cm-rel tudsz arrébb rakni.
Tapasztalat ezekkel?
http://www.ebay.com/itm/Foot-P...

Próbálnám a feleségemnek valamivel kényelmesebbé tenni a kirándulásokat (előtte Tdm-met hajtottunk) :).
Köszi a válaszokat.
Sziasztok nincsen valakinek fz1 hez töröt első lámpája aminek a bal lámpaburája hibátlan? Vagy esetleg nam tudjátok hogy lehet hozá rendelni valahonnan lámpaburát
Jelcsánál!!!
Üdv
Valakinek van elfekvő sportdob vagy ötlet hol kaphatok jó áron?
Köszi
Szia! Én sem gyári kormánnyal vettem. Ami nekem van, az szélesebb, de nem kellett sem új bovden, sem új fékcső - gondolom.
A gyári kormányvégsúly nem megy bele, műanyagból (azt hiszem bakelitből) esztergáltattam kónuszos megoldást az aliról vásárolt végsúlyhoz, atombiztos.
Hello Peti!

Nem vettem Fz6ot Egy ismerős csajnak vettünk egyet aztán szerviz alkalmával előbukkant ez a sufni megoldás. Motor nálam héderezik míg szar idő van Nekem egyenlőre jegelve van idénre a motor de jövőre beszerzek valami sportgépet. Imre ezen gyári a kormány meg benne van a kormány belsejébe a menet is csak valaki meg nem éppen belevaló súlyt vett így megsufnizta gumidarabbal szigszalaggal, így keresnék csak gyárit. Ha lenne valakinél esetleg nem lenne rossz mert gondolom megrendelni drága lenne
Szia! Lehet, hogy a kormány nem eredeti nekem 2004-es és eredeti benne van a menet a kormány belsejébe elég hosszan, és abba hajtod bele a súlyt imbuszkulcsal. Beszerezni BAJNOK -MOTOR Kéthely 3-4 munkanapon belül.
fz6 ot vettél
Sziasztok!

Nincs valakinek elfekvőben egy pár kormányvégsúlya fz6n-hez?Vagy esetleg hol tudnék beszerezni hozzá? Ami a motorba van olyan maszek módon lett megcsinálva hogy magától kiesik Csak 3 anyát találtam benne gumidarabokkal szigetelő szalaggal nevetséges Aki tud valamit ne tartsa magában

Köszi
nem volt nálam kp csak kártya, párkányban fagyiztunk
Szia nekem van egy eladó, én 177 cm vagyok és úgy jártam vele mint toddzos kolléga.
172 vagyok, nekem a gyárival nyomja a levegőt a sisakra. Ha kihúzom magam és kicsit hátra csúszok, akkor sokat javul a helyzet. A túra plexi 12 cm-rel magasabb, úgyhogy gondoltam megpróbálom azzal.
Szia,
Én GIVI túraplexivel vettem a mocit és borzalmas volt az én 183 cm-es magasságomhoz.
Rázta a sisakomat, lecseréltem egy gyárira és eladtam.
Hány cm vagy? nekem pont a sisak alá nyomta be a levegőt.
Nem. Mindenki a saját motorjával ment.....
Sziasztok,
nincs valakinek eladó túra plexije FZ6S-re?
Nem tudom, jól értem-e a sztorit, de volt eset, amikor egy fagyiért cserében elvitted egy körre a motorodon? :D
Ja nem arra gondoltam! Csak simán menni valamerre, mindenki a sajátjával!
Persze, hamarosan mehetünk valamerre.
Najó, gyere. Nem lesz túl erős?
Köszi szépen kedves tőled!
Szóljatok, ha mentek.
Majd igyekszem nem lemaradni mögöttetek
Èn mennèk egy kört! Úgy is lògok egy fagyival mèg! :)
Szia S2
Ha jól látom S2 a géped. Ahhoz valóban nem jó ez a leírás.
Szia,
Persze, odavalósi vagyok.
Belegondolva, meg tudlak érteni mivel én is jártam ilyen cipőben, de én már kijártam.
Ma már tolom neki, olyan szinten, hogy 2 hete csak motorral járok dolgozni, is.
Ha szeretnél menni egy kőrt, írj!