Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké. Köszönöm
Ok. Én mem néztem fórumokat, de Harmatinál kaptam azt az infót, hogy gyári beállítás és egyedi.
Hamarosan megyek vele dolgozni, majd délelőtt megnézem.
Nekem mindenegyik nulán áll. Nem szeretném áligatni csak azt szeretnén hogy gyári legyen. Én is a - 5 20 20 2 látom gyárinak megnéztem a haverom gépét az is igy van beálliva. Ha nem lesz más bemegyek a yamahához köszi a hozászolást.
Ahány fórumot néztem, eddig mindenkinek ez volt a gyári érték FZ1-ek terén. Tied mit mutat?
Neked annyi, de minden motornak más.
Picit lehet rajta emelni, talán jobban is megy, de, ha nagyon rátolod fuldoklik a benzintől és kis fordulaton nem megy!
Javasolt a gyári beállítás nem érdemes elállítgatni.
Én szórakoztam vele, ezek a gyári értékek:
-5, 20, 20, 2
Nekem igaz csak a Ktm-el van ilyen tapasztalatom de amikor sportdobot tettem fel a Ktm Zsembery-nél rárakták a gyári Akrapovic szoftvert amikor eladtam vissza rakták a gyári minden gond nélkül potom 4000 ft-ert.
Ebből kiindulva a yamahánál is meg tudják oldani.
Akkor mindegyik más értéken van? Sajna valaki tuningolta ezt a motort és egyáltalán nem gyári már semi. Volt benne. Commander mehy lambda jel átalakító de nem volt jo csak magas tartományban ezért elkeztük kiszedni most azért szeretném viszaállitani gyárir. Valakit tudsz ajánlani?
A gyárban van beállítva
Szia! Nekem ilyen van. Remélem tudtam vele segíteni.
http://www.ebay.com/itm/Racing...
Hali. Nem tudja valaki,hogy hol tudnék ilyen mini plexit venni!? http://www.yshop.cz/plexi-pro-...
Nem kötelező a PC, a legtöbb ember enélkül használja a motorját. Yamaha szervizek nem állítanak ilyet, akit én ismerek az az Agomotors, ő foglalkozik ilyennel.
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hozzátok hogy vettem egy fz1-et és ha belépek a müszeregységbe a co menübe minden érték 0. Valaki tudja hogy menyinek kellene lennie? Vagy ha ban köztetek szerelö aki vágja az fz1-et lenne még pár kérdésem. Esetleg ha lenne leirásotok az is segitség. Elöre is köszi
hello!Ha valakit érdekelne akkor lenne eladó fz6 s2 2008as motoromról megmaradt extra,,Puig plexi 10cm rel hosszabb magasabb mint az eredeti!illetve bukókeret!vadi új mind a kettő csak kibontva volt,nem volt felszerelve!35-30ezer ft!
Köszönöm, akkor belevágok a projektbe
Szia.

Nekem ilyen van http://www.kepesmotor.hu/motor...

Semmit nem kellett alakítani hozzá.
Sziasztok! Használ valaki kormánymagasítót FZ6-hoz? Gondolkodom a beszerzésén ha nem jár az összes bovden, vezeték meghosszabbításával. 30 mm-est néztem ki, de nem tudom azt még elbírják-e az említett cuccok.
Sziasztok!

Yamaha fzs1000 villahíd matricát szeretnék venni, csináltatni.
Esetleg ha valakinek van ötlete, hogy hol tudnék ilyet beszerezni, azt megköszönném!
A startrek rajongokat nehagyd ki.
nagy választékban árulnak fazer eket például: fezer vagy freezer címen is
FZ1 hez sport dobot szeretnèk venni.Viszont ugyhalottam hogy kell egy bizonyos powercomander hozzá amivel össze tudom hangolni a dobot a motorral. Ilyen szerke tyűtvennem kell vagy yamaha szervizekbe rátudják nekem hangolni.
Szia igen ezt láttam én is a Shox-ban is kb ennyibe kerül, de hátha van valakinek használtan is eladó plusz nyeregtáska tartóra is szükségem lenne.
Eladó: FZ1 2008-as...
Ilyet vennék ha esetleg lenne vkinek eladó...