Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az más kérdés
Mikor már széria állapotban a motor kimotorozott. :-)
egy komplett rendszert is baszhatsz, ha a gázokat kiengeded, de több levegőt nem adsz neki, tehát a legjobb megoldás, sportlevegőszűrő+sportkipu+commander. ekkor biztos teljesítménynövekedést érsz el.
Egy sima hátsó dob cserén szinte csak hang élményt kapsz, cserébe alul rosszabbul megy, elveszik az a kis nyomaték is.
dehogy nem változik, ha a gyári kiput megnézed kamrákon keresztül vezetik ki a gázokat, egyrészt gondolom visszafogjka a gáz kiáramlását, másrészt a hang is csillapodik.
Egy sima dobcserével megnő a gázkiáramlás és a hang is. fz6 on kimondottan észre lehet venni, ha nagyon nyitott a dob, hogy lüktet tőle az alapjárat.
Az FZ1 esetèben a kipufogo dob csövèbe van az exup. Tudtommal az szabályozza a motor eggyenletes járását kicsi ès nagy fordulaton ès erre van betanítva a computer,így ha azt eltávolitjuk ès felhelyezzük a sport dobot elviekben hang lesz, de erő az nem.Nekem ezt mondta a szerelő. FZ6 nál nem tudom ez hogyműkszik.
Zsirosdofi, koszonom a gyors es pontos valaszt :) megerte felkelni ! :D
Ezt irtam en is".nagyobb valtoztatas"remeltem egy motoros fogja erteni de igy hogy leirtad egyertelmu
Koszonom okosabb
Akkor most én leszek az előbb említett "okosabb" Nem mindegy hogy komplett rendszer kerül rá, vagy csak a katalizátor mögé egy slip-on. Ezt fontos definiálni.
Komplett rendszer esetén power commander, de méginkább felprogramoztatni szakemberrel az egészet, és akkor tuti a cucc.
Csak a slip-on (vagyis csak a végére a dob) esetén nem igazán változik semmi a hangon kívül.
Vagy kérdezzetek rá márkaszervízben, ne maszeknál.
Semmi sem kotelezo de nagyobb valtoztatas eseten padolni illik s ez pc nelkul nehez. Hacsak nem mond vki okosabbat mint amit eddig tudok mert arra rajottem barmit irsz vagy mondasz egy forumon mindig van okos okosabb es még okosabb
Most jol ertem, sportkipufogohoz "kotelezo" a power commander ? Most vettem kipufogot, szoval erre kivancsi lennek. Koszi
Sziasztok,
FZ6 hasidom eladó, ha valakit érdekel:
https://www.jofogas.hu/baranya/Yamaha_FZ6_Fazer_Hasidom_sz_nre_f_jva_tart_ival_64612100.htm
Csakamotul!
Nekem 5100 van benne semmi baj nics vele csendes a váltó.
Szia
90% meg fog szunni a csattogasod motul 7100 10w-40-el
Sziasztok! 2005-ös FZ6S mociba milyen olajat raktok? 32e km-nél jár a gép. Tavaj Castrol Power 1 Racing 10W-50 került bele, viszont ezzel kicsit csattogós a váltó. Most is Castrol olajat ajánl a szereleőm, ileltve még a Motul-t javasolta. Vélemények, javaslatok? Köszi
Nem az enyem volt de nekem is mindig volt benne. Enelkul nehez jol belőni ha peldaul rendszert raksz ra mondjuk. Ugy tudom maskeppen nem is lehetseges programozni. Egyedul a suzuki agyát lehet irni de az ugy kozel sem tokeletes sőt.
Igen simabb volt teljesen kiszuri a jo programozas-padolas az also es felso tartomanyban a kiugrasokat vagy kulonbsegeket. Ez onmagaban nem tuning persze hanem egy szinte kotelezo segedeszkoz hozza. 3an padolnak ma magyarorszagon en a csunderlikhoz vinnem esztergomba esetleg janahoz. De ha te agoban hiszel akkor oda
Neked mivel volt? Ùgy èrtem , lègszűrő+dob? Programot Ago csinálta? Ès "seggre" mit èreztèl belőle? Köszi
Sziasztok van egy fz6ba valo hasznalt power commander 5 elado. 45 e ft, ez ujonnan 96 e ft.
Ha valakit erdekel irjon privatban
Koszi ! megvan :)
Nem tudom milyen évjárat a tied, de gondolom ez jó: https://www.motorcyclesparepar...
A 2-es tételre vidd az egeret és kapsz egy alkatrész számot. 5SL2413B0000 . ezt írd a gugliba, majd és pontosítsd a méretet.
Az Ebay-on pipáld ki a free shipping-et!
Sziasztok . Valaki veletlenul nem tudja, hogy hany mm-es a tankon a yamaha jel ? :) FZ6 - os .
Mert megszeretnem rendelni minel hamarabb es a motromhoz csak par nap mulva megyek .
Ugy nez ki mintha jo lenne ez: http://www.ebay.de/itm/1-Set-O...
Köszi szépen!
Bakker,ha megveszek sem találtam volna meg,a lánckenő meg minden szar trutyi miatt ami van rajta.Le mostam és ott van.
Ha jól emlékszem a lánckerék felőli oldalon a blokk hátúlján. A hátsó kerék felől látható.