Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az EBC ezen az áron a komplett elejére való két garnitúra, a Brembo meg ha jól látom csak az egyik tárcsára ennyi. Vagy Én látom rosszul?
Koszonom a valaszokat, akkor azt hiszem a Brembo mellett dontok, durvan fele annyiert, mint a gyari...
Az EBC HH egy nagyon jó betét,utcán fog mint a horgony.
Viszont a brembo ugyanígy fog de jó 20%-al olcsóbb.
Az ebay-es 12 rugó+3e a posta.A motoralkatreszes meg 9 rugó és postapontra szállítás valami 1000 pénz.

Namost így más a leányzó fekvése.
A CBR-ben lett fékem mióta brembo SA van benne.Nem nagy szám de megállok.
Azt írták a HH-ról tesztben hogy lassan melegszik, tehát közúton nem éppp a legjobb. Ezt tesztben olvastam, nem tapasztalat!
Én esetleg ezt is számításba venném (még olcsóbb is szállítással együtt):
http://www.ebay.com/itm/EBC-HH...
Nekem ilyen összetételű van a gixeren. Tavaly is használtam, idén is ezt tette fel. Nekem elég utcai használatra.

Sokan köpködik, hogy nekik nem fog olyan jol,,, meg volt aki azt mondta nyikorgott,,, fémes hangja volt. Ilyet soha nem tapasztaltam.

Én aztmondom jo.
En is most allok csere elott, ezen gondolkozom:
https://motoralkatresz.eu/termekek/Brembo/07YA34SA_fekbetet/

Ha valakinek van ellen velemenye szivesen veszem
Az másodikra is soknak tűnik. Márkaszervízben tavaly 14-15-öt mondtak az elsőkre (arra már nem emlékszem hogy mindkét oldalra egyben ennyi, vagy ezt meg kellett-e szorozni kettővel).
FZ1-re 2x15 ezer párszáz a szett (FZ6-é drágább lenne?), FJR-re szalonban volt 2x17e párja, ezen a honlapon 2x16.800 lenne. Szóval annyira nem kedvezőek az árak.
Egyedül itt találtam én is de a 36000ft kicsit soknak tűnik elsőre.
Ez szinte lehetetlen :-)
Sziasztok

Fz6-hoz gyári első fékbetétet honnan szoktatok venni?
Szia!

Nekem van egy Givi S950 típusú eladó, egyszer volt motorra felpróbálva, gyakorlatilag új.
Sziasztok! FZ6 kormányra rögzíthető telefon/GPS tartó érdekelne. Van esetleg valakinek eladó, vagy miket ajánlanátok? Segítségeteket előre is köszönöm!
Sziasztok!
2004-es FZS 1000 Fazer-hez keresek gyújtáskapcsolót.
Köszönöm.
FZ1-en hajtott végre valaki hasonlót? tapasztalat?

http://youtu.be/tr0o7cmFKzM

vagy bármit a fent lévő tutorialokból?
Hogyan lehet ide képet feltölteni?
Nem illeszti be
Nekem a csabu féle láncolajzóm van.

Hozzávalók 1 főre :

Fékolajtartály 25-30ml kínából 500ft
Benzin mágnesszelep gázautószervízből 5500ft
Infúziós csomag gyógyászati segédeszközboltból 300ft,de ha van kórházi ismerős akkor ingyen.
Injekcióstű 0.45-ös 20ft

1 tartály nálam elmegy 1500km-ert hajtóműolajjal a cseppszám 2-2,5/perc és így is 250-300km után át kell törölni a láncot,mert egy idő után besokall és a felnire megy.

Nagyjából ennyi,ha kérdés van bátran.
Elado Fzs1000 MRA tura plexi. A gyarinal kb 2-3 centivel magasabb es hajlitott a teteje. Kerem akit erdekel az a 0670.639.83.66 tel.szamon keressen. Ara: 15.000Ft.
Van valakinek protekciója lézervágósnál? Kecskemét környéki lenne a legjobb. :) 4-es - 5-ös acélból kellene kivágatni egy kisebb konzolt. A rajzot már megcsináltam AutoCAD-del. Csak vágatni kellene.
Szóval ezért mondják, hogy két keréken jó, de egy keréken mégjobb?
az cumi, látod ha egy keréken toltad volna végig, most nem lenne ilyen bajod