Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most ilyenem volt,ma meg a fakk,fakk,fakk,shit,shit,mother fakker megy.
Sárvédő nélküli próbakör és egy kavics kivitte a hűtőt. . .
SZIA!
Én odajárok tizensok éve,sőt dolgoztam is ott.
Juhász urat kell keresni.......
benned egy modern költő veszett el!
"ringatózva siklik visegrád felé nyugiban"
Hö?
húú bazze
Van,elég sok.
Mindenben alárendelték a túraenduro koncepciónak.Bár ahogy haladunk a jelen felé az egyes modellváltozatok úgy tolódnak el a sportos túramotor felé,de sosem éri el a speed harapósságát és teljesítményét.
Lágyabb komfortosabb és ezért nem olyan sportos.
KB mint a 800-as tiger és a street triple közti különbség.
Míg a hosszú löketű 800-as ringatózva siklik visegrád felé nyugiban én majd elharapom a nyelvem annyira feses és kemény a street és örömmel visít,hörög és orrhangon üvölt a 675-ös 8-10000-en ugyanott.
Amúgy évjáratonként 105-125 lóerőig megy míg a speed 120-135 ló közt változik és mindenben,vezérléstől az ecu-ig.
Ha soprtos akarsz minnél fiatalabb tiger sport kéne.

Mondjuk a fék baszott jó,a nissinek is meg a brembok is.
Zoli!
tiger 1050 és a speed blokkja között van különbség? illetve elektronika, injektor, teljesítményleadás stb között?
Igen a hátsó /55-ös
Sziasztok.
Az FZ6-ot egyben viszik el. Nálam már ne keressétek, beszéljetek majd a Ricsi Bontóval ez ügyben. Köszönöm.
16 befogott szatellit mellett a GPS 140 kmh-t mért, mikor a Fazer mutató 155-öt. Elöl eggyel kisebb fogaskerék van. Esetleg néztél hasonlót? Ez elég sok.
Állítólag a 190/55-ös gumi is befolyásolja a speedot, de szerencsére "jóirányba", szóval közelebb kerül a valósághoz, de ezt még nem teszteltem.
FZ1 100-nál 4000-et forog, 190-nél 8000-et.
Fz6 100-nál 5200-at forog.
Sziasztok! Postaautó yamaha szervízel valakinek tapasztalata?
Sziasztok! Jelenleg egy 600-as Honda Hornet tulajdonosa vagyok, de elgondolkoztam egy fejidomos Yamaha cserén, FZ6, FZ8, FZ1, még nem tudom. Túrásabbra váltanék. A 600-as tulajokat kérdezném, hogy 6-ban 100-130 as tempónál mennyit forog a gép, illetve van e valamilyen rezonancia ennél a tempónál. Pörgősebbet nem szeretnék mint a mostani.
Előre is köszi a segítséget.
Sziasztok,
FZ6 S2 kormánybefogót keresek, ha lehet csavarokkal együtt.
Van valakinek vagy tud valaki eladót?
melyik yamahaban voltál?
Látom volt már több motorod is, így kizárható, hogy veled van a baj... :)
Mielőtt azonban végleg leírnád a Yamahát, a helyedben kipróbálnék még egy másik FZ1-et. Mondjuk 2006 utánit. Jó lenne tudni, hogy mennyit változtattak a mérnökök. Én olvastam erről a dologról és direkt az újabbak között keresgéltem, nekem nincs összehasonítási alapom.
Remélem pozitívan zárul majd az eseted.
Erre még nem gondoltam, de szerintem le se sza.nak., azért megpróbálom.
Olyat keress amit nem kell tekergetni,kapcsolgatni mert ugyis elfelejted,vagy összeraksz fillérekből egyet magadnak ha érzel annyi műszaki érzéket magadban.Bandit topikban csabut keresd,mindent elmond.
Vagy némileg drágábban pl scottoiler többféle változata.Mindkét verzió mitor indítására kapcsol,menet közben nem igényel semmit,a cseppszámot állíthatod,motor leállása után autómatikusan elzár és gravitációs rendszerű.A scott vákumos a csabué meg elektromos szeleppel dolgozik.De vannak komolyabb rendszerek,mcoil vagy mi még esőérzékelőt is tartalmaz.
Én spec nem fektettem energiát a cseppszám pontos kikísérletezésébe és állandóan telinyomta a gumit olajjal.
Üdvözletem!
Érdeklődnék, ki használ láncolajozót, mik a tapasztalatok azzal kapcsolatban. Tudom vannak számos cikkek, írások ezzel kapcsolatban, de mégis kíváncsi vagyok közületek kinek mi a tapasztalata. Cobra láncolajozóval szemezgetek, nagyon kis egyszerű szerkezetnek tűnik, és emellett hatékonynak is. Félig meg is győztem magam, hogy szükségem van egy ilyenre csak még hiányzik a megerősítés
Már nem. :-)
2005-ös az FZ6S-em, es van hasznalatim magyar, papíron. Van rá igény, hogy ez meglegyen elektronikusan is? Vagyis beszkenneljem?
2007-ben frissítették a szoftvert, vagyis a jelenségről gyorsan tudomást szerzett a yamaha is.
A gyári 2007-es befecskendező vezérlő szoftvert nem lehet rátenni a tiedre márkaszervizben?