Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Némelyik kamionnal kisebb dobozból jön a kipufogócsöve. Sose tudnék megbarátkozni vele, szóval egálban vagyunk, egyikünk véleménye se nyomós a másik szemében.
Pont ezaz.Finnyás vagyok.
GYÖNYÖRŰ. Még a fekete szín is meg van bocsájtva.
Pedig azt hinné az ember, hogy akinek bejön a Triumph Triple sorozat, annak bármi tetszik.
Igen, van.
Állítólag van, akik szerint nem szép oldalidommal. Egy Copperdawg plexire (jobb kép) még fáj a fogam, de $$$.
Elírtam az előbb a számom:Tel:.06harminc9370115
Sziasztok !FZS 600-ashoz van két első féktárcsám és egy garnitúra keveset használt betétem eladó.Eladtam a motort és ezek megmaradtak Tel:.06harminc370115
Nem jol látod! Ez csekélység a vázhoz képest de az is orvosolva lett!Amugy nagyon szeretem!Nem nagyon van más amit vennék helyette!
úgy látom, neked ez a legnyűgösebb motorod
Sziasztok!
Hátha valakit érdekel...jó lenne,ha egy gondos gazdára találna!
https://new.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/fz6-s_fazer/yamaha_fz6-s_fazer-11554365
a 2 széle van odaragsztva picit meg kiszivacsolva az alatta.szóval más lehet a gond.lehet az egész fejidomot befujom purhabbal.
Azon a képen nem látom, de csatoltam egyet. Nem az óra felöli része, mert az szivacsos, hanem a két széle rezonált nekem erősen.
Van sportdob de városba azon a fordulaton zavaró!
Az nekem is alá van szivacsolva, meg beragsztottam az kizárt dolog h rezonáljon, 3000-4000 fordulatig adja elő a rezgő hangot.7 es kis idomra gondolsz?Olyan mint ha valahol a műanyag rezonálna.
Fel kell rakni egy sportdobot.
Kerlek definiald a "hangot". Mire hasonlit, hanyasban jon elo, milyen hangszinu, tenor vagy inkabb bariton? Szolam melysege gazdag 64 bites vagy kevesbe tiszta, elmosodott 32 bites? Esetleg, ha a hang szinspektrumon is megjelenik, az narancsos vagy lilas? Nekem 3-5 kozott rezonal a fejidom, meghozza a plexi es muszerfal feletti kis fedoidom is. Szetszedtem es az erintkezesi pontoknal szigeteloszalaggal boritottam. 1-2 evig jo volt es habar viz nem eri, eloregszik es kevesbe tompit, nalam kezd hasonlo lenni, mint volt elotte, de nem szedem mar szet. Ha masra hasonlit a zaj, majd mondod, mire gondolsz.
Sziasztok! Fz1 Fezeren 3000 es fordulattól kb 4000 ig előről valami hangot hallok a fejidomnál, másnál is van ez a probléma?megoldás?
Köszi pont ezt rendeltem meg 2 napja!
nekem is az van és nincs ilyen problema
Van a háznál egy N90, megnéztem, az csak akkor nyikorog, mikor szét kell tágítani az alját, hogy beférjen a kobak, egyébként nem. Szóval lehet a Nolanek héja ilyen nyekergős műanyag, de semmi más zörejt, hangot stb. nem kellene tapasztalj.
Sziasztok.
Eladó a képen látható, 0km-es JT lánckerék pár. 0km-es, a kép kedvéért lett kibontva.15-44 fogszámúak. Cikkszám alapján más típúsokhoz is jó. Személyesen Debrecen, Vámospércs. Posta OK. Tel.: 06/30 600 1753
http://www.jtsprockets.com/catalogue itt az oldal linkje, itt pontos évjárat, stb szerint cikkszám alapján meg tudjátok nézni, hogy pontosan melyik típusokhoz is.
első cikkszáma: JTF579, hátsó: JTR479