Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Eladó a képen látható, 0km-es JT lánckerék pár. 0km-es, a kép kedvéért lett kibontva.15-44 fogszámúak. Cikkszám alapján más típúsokhoz is jó. Személyesen Debrecen, Vámospércs. Posta OK. Tel.: 06/30 600 1753
http://www.jtsprockets.com/catalogue itt az oldal linkje, itt pontos évjárat, stb szerint cikkszám alapján meg tudjátok nézni, hogy pontosan melyik típusokhoz is.
első cikkszáma: JTF579, hátsó: JTR479
Elolvastam meg1x. Nem en vagyok a hulye. A hangok is megmondtak!
Ha a kezembe fogom, akkor is recseg ropog. Szetszedtem tegnap, nincs benne semmi kavics. Megigazitottam minden belest, minden patentot. Ha fogom a ket oldalat es nyomogatom, recseg ropog. Szerintem a benne levo muanyag es preselt "hungarocell" zorog, mivel a hej eleg rugalmas, es nincs a belso resz olyan nagyon a hejhoz rogzitve. Az, hogy a hej rugalmas, gondolom jo, hisz elvezeti az utest adott esetben, de azert fura, hogy siman lehet nyomogatni.
Ezt nehéz belőni. Megráztad a sisakot mikor nem volt a fejeden, úgy hallatszott valami? De inkább azt kellene tisztázni, hogy vajon már azelőtt előjöttek a hangok, mielőtt felvetted vagy csak utána kezdődött?
5 ev remlik.
Sziasztok!
Eladó egy FZS1000 FAZER üléshuzat makulátlan állapotban.
Ár:6000ft.-
Érd:06-70/379-9919
Köszönöm hogy írtál ez is egy lehetőség.
mennyi gari van rá?
Az normalis, hogy az egy eves Nolan N87 nyekereg a fejemen? Ma speciel olyan volt 70 felett, mintha apro kavicsokkal lenne tele, es azokat fujna a sisakban belul a szel korbekarikaba. Mondanam, hogy az uz volt koszos, de masik uton sem mult el, es varosban sem. Az egyik fulembe jon a szel raadasul, valahol "szelel".
Jó rég írtam ide, de nekem javítottak a Yamahaworldben, mindenben korrektek voltak, megkaptam a kicserélt alkatrészeket is stb. Nem ügyeskednek. Persze gondolom nem ez lesz a legolcsóbb :)
Segítség kellene van 2008-as fz-6 fazerem és szűkségem lenne egy jó szerelőre,ugyan is hidegen nagyon szaggat a motor viszont melegen a jelenség eltűnik.
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem hátha valaki már találkozott ilyen problémával van egy Yamaha fz-600-as 2008-as évjárat,a probléma az vele hogy hidegen szaggat a motor de ha bemenekszik megszűnik a jelenség,ebben kérném a segítségeteket előre is köszönöm.
Ilyen engem is érdekelne!
nekem is ilyen kék led volt benne, és kibasztak mint macskát szarni....
Igen
Én sem azért de valahol azért reménykedtem, hogy hátha
Toddzos, nem azért vettem hogy ne legyen huzatos, hanem mert a gyárival volt kb régesrég egy kavicságy amig még nem volt pályamotor itthon és azóta csak polirozva lett éa ronda volt és ezt kinézetre vettem
akkor ilyesmid van?
nekem is ez van.
ugyanolyan huzatos mint a gyári (nekem) a 183 centimhez.
hol vetted, mennyiért?
Nekem xenon van bent és eddig szerencsére még nem szóltak. Meg a kipufogóért sem Szóval jófejek voltak eddig mindig, amit ezúton is köszönök
Műszakin 3 ezer Ft "eltekintési illetéket" kértek a xenon miatt.
hali , nem tervezi valaki/ valakik ,hogy mennek a Harley találkozóra 2 hét múlva ? Én tervezem,hogy pénteken legyek sátorral (akkor lesz az Alphaville ) csak jobb lenne valami társaságban :)
éjszaka a leggyönyörűbb
Nekem autóban és motorban is ilyen helyzetjelző van soha senki nem szólt még érte.
U.i.: Ez persze nem jelenti azt, hogy legális, vagy hogy valamikor valaki ne büntetne meg érte, csak saját tapasztalatot írtam le.
Autósok általában meg tudják úszni a bírságot, ha az eredetit vagy fehéret magukkal viszik és a rendőr előtt a bűnök alól feloldozás fejében felajánlják, hogy visszacserélik (amennyiben ilyen egyszerűen lehetséges).
Enyémben kicsit lágyabb, xenon-kék van már két és fél éve. Műszakin átmentem vele, és rendőr is állított már meg, de nem említette.
Autókon tudom, hogy harapnak érte, de motoron szerintem kimondottan hasznos. Messzebbről meglátnak, nem olvad össze a fényszórókkal, így este is szélesebb fényív látszik, nem hiszik azt, hogy kiégett lámpás autó jön szembe. Vaterán 'Gyafituning' árul 3 típust a miénkhez: ebből 2 egyforma xenon-kék (kézben tartva az egyik sokkal világosabb, mint a másik, de a búra mögött szinte nem is látszik különbség), a harmadik pedig vakító hófehér. Brutál, olyan erős fehér fényt még nem is láttam talán autóizzóban sem. Búra mögött (mert homályosított) az sem olyan vad, szép fehér színe van.