Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát messze van még a jótól, csak a rencám és jó
ottan van ződdel csak valamiért félrenéztem
Két bicikli? és női? meséjj!
Ez így közelít a szabályoshoz, Pupu?
és mi a jó válasz? sztem nem...
jó volt a válaszom csak benéztem azt hittem a nem az rossz
Faxa kis kérdés
benézteeeeeeeem alszok mééég
hmmmm k) járműforgalom elől elzárt terület (157. ábra); az útburkolati jellel jelzett területre járművel ráhajtani tilos;
hmmm Ábrus?
Azt nehezen nyomná bele a hengerfejbe az eredeti a pipákba van építve de ne aggódj, van ezeknek pénzük
Jó kis társaság van ott, ha beírnám, hogy házilag át lehetne alakítani LADA trafósra, ki is tiltanának
Mondjad neki vegyen eredeti Lada trafókat,annak van szikrája,én csak tudom.És a négy került össz tízbe.
Nagy hengernek nagy szikra kell, egy nem gyűszűnyi sor4 jamaka
A fűzött kerék meg külön pénz, csak az ADV-hez jár, drágább, mint az alufelni - de tudod, ezek a 6 millás GS Advanced vásárlók annyira de annyira nyomják vele a terepezést hogy kell nekik a fűzött felni, mert az állítólag jobban bírja az ütést.
Egyébként ez az új vízhűtéses (LC) már nekem nem tecc annyira, egy csicsás műanyag gigant, a 2010-2012 körüliek a legszebbek.
4 trafó nem bír normálisan szikráztatni 2 hengert?
Egyedül a fűzött küllős kerék nem tetszik amúgy jól néz ki.
Még használtan a legócskábbakat is majd' 3 milláért árulgatják
Meg aztán tartani... a BMW-s fórumon pont van egy madár (igaz, nem GS, hanem RT, de a motor ua.) akinek valszeg trafókat kell cserélnie, mert kihagyogat.
35 e/db, ja és 4 van belőle
Hát azt nem tudom de olyan 5-6m körül lehet
Naná ezzel a világ végére is elmennék a gerincsérvemmel
Ez egy vagyon,gondolom.
Kéne?
Hát ja igazán tetszetős
Az se gond,egy hosszú Babetta kormányt kell csak rádobnod.Easy Rider öcsém,Aesy Rider.
nem azzal van baj Gyulus kényelmesebb mint a Béla volt hanem az előre hajolt pozíció :(