Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dobj rá egy vasalódeszkát,ragasztasz rá 20-centi szivacsot,mint ahogy én tettem,húzol rá egy bőrgatyát és kész a kényelmes bőrülésed.
Afrikatwin dr800 vagy xtz750 azok elég nagyok a transalp nem tetszett az ülés olyan furcsa volt rajta :)
Puha rugozas,egyenesháttal ülsz rajta,könnyü.Dehát kinek beszélek,kipróbáltad az enyémet.
transalp nekedvalo lenne
Sajnos úgy néz ki megszabadulok a motortól, gerincsérv miatt vagy túrásítom hasalósból vagy csere egyenesüléses valamire. Majd jövőhéten eldől mit mond a doki a motorozásra.
Igen,én ott leszek.
Kösz, Gyulám! ott leszel? Én megyek, ha nem jön közbe semmi.
május 7-ét hallottam,de utána nézek még,pontosan mikor és hol.Ezt már nem az FMP szervezi.
Kaptam ma 1 pár apróságot nem kell fehér indexeket vennem 4e ért minden ingyen volt és még jön első lökös is komplette
javítás kéremszépen:

nem volt olyan rossz opció
szóval egész használhatónak tűnt
Kellene frissíteni a linkeket, mert utána akarok nézni van-e ezek közül mifelénk valami használható anyag.
De ha jól emlékszek az esztergákba szánt olaj nem volt olyan opció....
Laci küld át légyszi a gyerek számát kitöröltem véletlenül :D
Punci, mikor lesz az évindító motoros nap Szegeden?
Sztem a békaevőkig ne menjünk el, elég lesz egy kisebb karika. Halad a kidolgozása
Ilyenek erdèlyben is vannak,de baxtok jönni!Mindig csak idegenben jártok
Sziasztok puncik,gondoltam benézek már,olyan rég nem voltam itt.Lassan indul a motoros szezon.
Írtam.
Sziasztok urak! Ismét bontok 89-90 1000 exupot. Vannak kerekek, futóművek karbi alkatrészek. ac pumpa,lámpák, javítandó oldalidomok. Fejidom, farokidom. Esetleg tunereknek yzf 750 komplett hátulja.
átlagolta jóazúgy