Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kölcsönadásival a jó részét lefedhetd a problémás dolgoknak, de azért ki tudja.
Hát én sem mennék bele,max üzemben tartóira. Akkor Ő visel minden költséget,felelőséget,de a tulaj Te maradnál. Utána kell nézni mivel jár az üzembentartói,,meg tud-e szivatni később.
Pontosan
Ja, meg milyen kellemetlen mikor odamegy egy ilyen nyikhaj pöcs es 15-18 ev munkájába beleveri a faszát.
Nem szabad ilyenbe belemenni.
Szia
En nem mennék bele ki tudja mikor ki veszi majd a nevére addig meg Te vagy a nyilvántartott tulaj. Gyorshajtás, baleset, biztosítás , adó ....
Sziasztok.ugy nèz ki elviszik a motorom de nyitott adásvètelivel szeretnèk megvenni.szerintetek belemenjek ?mert nem igazán vagyok jártas az ilyenben.inkább megkèrdezem.köszi.
Egyedül a tank mérete zavaró, mert a dinamikus haladáshoz azért etetem a dupla karbival (két karbi, két gyertya) , így 200km után (ami két hét melóbajáras, miközben az RT-ve ha nem túrázgatt hétvégén akár fizetéstől-fizetésig ejára egyetlen tankkal) már illik tankolni, legutóbb a terepezés miatt eléggé elszámola magam pl, ami vicces mert tartalékon járok mindig, nem szeretem tekergetni a csapot. A miheztartás végett csatolom, h hány liter ment bele és “hivatalosan” mekkora a tank.
Viszont a csajmotor is jól muzsikál! Ezzel aztán nem összeszorított seggel megyek át a tankcsapdákon!
Na nem nyomlak titeket agyon képekkel, de olyan helyes
Sas nem csinál verebet
Gratula a csöppséghez és jó egészség mindenkinek!
Biztos fiú,ugyanaz a szemöldöke mint Ádámnak.
Gratula Ádám,kislány mikor lesz?
Gratulálok!
Mindenki jól van? Fiú, lány?
Nem a világ legfontosabb dolga, de:
ez kb 8 sec alatt van 140-en ezt reálisnak tartom, ami t Sanyi linkelt az kb 6 alatt... én így látom

De akkor is SANYI MAJESTYje a legjobb
Gratulálok nektek
Gratulálok!Jó egèszseget a családnak!
Gratulálunk! Jó egèszsèget nektek.
Majd megnézem gépen, ez nekem így kicsit lassabbnak tűnik mint amit Sanyi linkelt
Bár azt jobban megnézve valami tuningolt volt,

Szülésnél bent voltál? Ja éppen azért írok, mert a nagyfiam át hívott hogy el zsibbadt a keze
Gratulálok
GRATULÁLOK!!!
Gratulálok! Sok siker és jó egészséget nektek!
Oh, nem mellesleg: