Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez milyen akksi? Folyadékos vagy felitatott? Sima autó akku töltővel lehet tölteni?
Ha állandóra van nyitva a csap, akkor rakódik tele a benzinből mindenféle retekkel. Itt fél évet állt üres úszóházzal és kb. 15 mp után tettem fel a kezem hogy jár.
És eddig minden tavasszal így indult, sosem volt vele semmi gond. A vidi után hagytam még járni vagy 20 percig hogy átmelegedjen teljesen. Ha nem lenne olyan nehéz kicincálni onnan (körbe van pakolva minden lommal, mivel ki van ürítve a másik helyiség) akkor fordultam volna vele egy rövid kört.
A benzin meg már itthoni tankolás volt Veszprém környékén.
Ejtőtank... semmi más dolgod nem lenne, csak nyitva hagyni a csapot, akkor nem száradnak ki a karbik. És indul Kíváncsi leszek a befecskendezősre - annak elvileg indulni kell, ha nem zárlatos a jeladó kábele
Nekem júliusi román benzin van benne, talán jó lesz az is, nem mindenkinek telik imperialista benzinre
Csak beletettem, nem csináltam vele semmit.
A "szegény öreg jószág" meg oda lett állítva mikor megjöttünk júniusban az Olasz túráról, levettem róla a dobozokat és kivettem belőle a robogó akksiját, letakartam és azóta nem volt indítva. (még a benzin is az volt amit hazafelé együtt tankoltunk)

Háát, itt is látszik hogy a karburátorossal mindig kínlódni kell az első tavaszi indításnál (is) az injektorral meg tudjuk hogy sosincs gond.
Szabadkán lőttem.
еаси ридер
Tán p126 blokk
Hú, ez valami nagyon faxa akksi, hogy így vitte ezt a szegény öreg jószágot Holnap, ha nem leszek lusta, én is csinálok egy ilyen próba startot. Rég hallottam a hangját.
Nem jártam Északnak mostanában.
?

Kedves József nem jött a cuccosért
Áhh, a mai nap a vetésbe ment. (elb&szott nap) Holnap mindenképpen indítok.
Józef, szerelt ma motort? Kíváncsi vagyok
Ha reumád van még hasznos is lehet a ráhugyozás :D
Le is hugyoznám a kezem ha ilyet kéne használnom túrázáshoz.
Állítólag jó valaki azt mondta aki használ ilyet már nem tudom ki volt az... Túrázáskor hasznos amikor egyenletes sebességgel kell menni hosszú távon nem fárad el a kezed.
Az az miez jó szerintetek valamire? Hasznos?

https://www.aliexpress.com/ite...
Tipikus ahova néz oda megy szituáció, nagy mákja volt az ifj bubkának
Már csak a bringások hiányoztak meg a gyerekek akik össze rajzolták az aszfaltot.
Régebben olvastam róla. Lehet rá jegyet venni nyílt napokon, és a "KRESZ-t betartva" körül lehet autózni. Persze csak úgy-ahogy tartják be Az mondjuk furi, hogy motorost autóst vegyesen felengednek állatkodni, dehát hadd' hulljon a férgese
Nem is tudtam, hogy a Nürburgringet megnyitották a közúti közlekedés számára.
Megvan az embernyi magas kerítésre felugrás világrekordere 4:50-nél. http://youtu.be/-otrLPdn1Gs
Akkor szabadnapos vagy?
Lent van a Mia a gyerekkel anyósnál, holnap szerelik a klímát. Akkor?