Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi van felcsaptál termék managernek? Vagy mi volt ezzel a célod? Mi a kérdés vagy mit akarsz ezzel?
Milyen volt Japán? Képeket tehetnél
Annak a rendszeré minek jelentős része euro-val fizet?
Hát igen, sajnos egyesek a tudatlanság mocsarába süllyednek, de legalább van akiből polihisztor lesz és remélhetőleg majd ezek a mindentudás birtokosai kirántják őket, minket onnan.
Ne hagy magamra, taníts MESTER!
Rába 15 a legjobb. Barátomé csak bekötözöm neki elektromosan.
Honnét szerezted azt a jó kis quadot?
Irigyellek..az enyém még bakon mint egy kilőtt T34, épp hogy csak nem füstöl Ma fél nap kompresszort szereltem, de csak azért, mert gyorsan meg akartam csinálni
Kész a gép nagyon jó lett Ennek örömére lemostam róla a tavalyi bogarakat.
Sejtettem
Most akarok ilyet csinálni, honnan tudtad? Lottószámok?
Elhamarkodottan ítélsz kedves barátom, de persze ez nem a te hibád. A tudást elismerni kell, nem pedig irigyelni.
Én még azt is tudom, hogy holnap hétfő aztán kedd és szerda lesz na puff nagy szám..... hála az oldal készítőinek lehet embereket letiltani így nem látni miket irkálnak.....
Hogy neked mennyire igazad van! Most rendkívül megleptél, pedig már kezdtelek leírni!
Van is egy másik fórum ahol szintén megoszthatnád ezt a tudást és tapasztalatot, ott rendkívüli igény lenne rá. ( bevallom én is rendszeresen olvasom őket)
https://forum.index.hu/Article...
Lehet hogy nem hiszed el, de én 40-ével ezelőtt már tudtam, hogy európában euró lesz a fizető pénznem.
Vigyázz milyen gyufával játszol.
Ugyan ilyet gyártottam mind a 2 gyereknek nagybélának és kibélának is jós kis eszköz
Közben egy kis szakmai... 24-es csöves ha esetleg valaki exup teló szerelésre adná a fejét. A nem fordított teló 27-es nem csöves hosszú kulcs kell.
Látom itt még valakinél kihúzza a gyufát ez a.....
Hogy te milyen pénz orientált tudatlan ember vagy.
Nem is látom értelmét, hogy vitázzak veled.
Tudlak sajnálni, mert a rendszer áldozata vagy.
Ha nem lennének élelmiszer boltok vagy éttermek ahol nagyon sok kaját lehet venni vagy enni, talán lenne is létjogosúltsága annak amit írtál. De így...
Jó éjszakát.
A pénzel mindig csak a baj van, mert a pénzt nem lehet meg enni.
Ezek szerint egy valamihez mégiscsak nagyon jól ért, a pénz csináláshoz. Te viszont azt mondod, hogy egy kicsit értesz mindenhez. Lehet jobban járnál, ha csak egy dologra " szakosodnál"?
Szerintem a piros.
Ja, engem nem kérdeztél?
Nálunk a Rákóczi FC is zöld-fehér