Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyira azért nem vagyok dekoratőr.
Képek majd lesznek felrakva a fehér részbe, de garázs jellegűek.
Két színben jobban néz ki, a foci (meg a sport úgy általában) sosem érdekelt. (csak azért zöld, mert pl. a piros ami van még ilyen festék az kevés lenne rá, van egy nagy vödör rózsaszín szerű is, de az meg nem tetszik)
Hagyhattam volna fehéren is (ugyanis az alapszín az volt teliben) de annak meg elég egyszer nekidőlni munkásruhában és ott is marad a nyoma. (ez a zöld meg lemosható)
Viszont telizöldben meg nagyon sötét lett volna, ezért maradt benne a fehér is.
azt hittem van terv a fehér felületre:
"Oda valami posztmodeln képet képzeltem, valami gólyát vagy más madalat áblázoló képet."
A MEO-s inkább a macskatápos vödörrel és a hűtőnek való hízelgéssel van elfoglalva, nem azzal hogy segítsen. Az asszony meg megdicsért hogy nagyon szépen haladok, aztán mindig hozzáteszi hogy "akkor a konyhát kb. a nyár végén kezded?"
Én csináltam mindent.
A felület jó lett, de a rendkívül hullámosan (azaz sz&rul) rakott falakból nem tudtam teljesen egyenest-függőlegest-vízszintest varázsolni. (ahhoz egy teherautónyi vakolóanyag kellene rá, de így is elment rá 13 zsák vakolat)
Aztán megegyeztem magammal hogy garázsnak elfogadjuk ezt a minőséget. (a nagyobbik helyiséget viszont megcsinálom rendesen, ott azért többet leszünk)
Azt én is kérdezni akartam, hogy mért fested többszínűre? (ződ-fehér) tán Fradi drukker vagy? Vagy csak önszopatás? Basszus, ma egész nap dolgoztam de ezt hosszú távra nem fogjuk bevezetni
Tudom, de ilyen ződ maradt a szoba festéséből még 2011-ből. (meg narancssárga is, de az kell a másik helyiségbe)
nagyon jó :)
de miért pont zöld fehér?
Kiléptem a hadseregből nem motorozom már 2,5 éve se ezredes se százados se semmi..
Jól látom ezredes, lefokoztad magad századosi rangba???
Nagyon nem izgat hogy mit gondolsz rólam rakhatod a gondolatod a béka segge alá
Nem hiszem hogy arcoskodtam volna, talán egy kicsit polihisztor vagyok.
Nincs szándékom jellemezni, mit gondolok rólad kedves fórum társam.
Feltételezem te mindenhez IS értesz. Mióta újra felbukkantál csak az arcoskodás megy..... Mindenkit kritizálsz te jobban tudsz mindent... Unalmas már....
Nem értenek ezek a lovak hajtásához, itt mindenkinek szamara van.
Miért szegény nem halt meg...
Szegény fiú...
Azért 1 percre megállt bennem a vér mert szombaton ,,kölekedtem” én is arra...
Jó, de te könnyen vagy... ott van segítségnek a minőségbiztosítási részleg vezetője (a fekete ruhás), meg a második képen lévő UFÓ. ...és nem kérdi meg az asszony naponta 3x, hogy "meddig lesz még ilyen por a lakásban?" - pedig ő is tudja, a java még csak ezután jön
Azt a felületet te vakoltad le? Az egész profi lett.
Ó basszus, nagyon pofás.
Aztán majd festek is, persze.
Aztán a napokban kezdem a másik helyiséget, ahol "a padlólapot is felbontom-lerakom..."
Hadd sajnáljalak egy kicsit...
Sokáig meg voltam győződve hogy valaki kamunicken szórakozik. De nem....ez tényleg....
Nálunk ezért van két lépcső, mert az egyiken felfelé megyünk, a másikon meg lefelé megyünk.