Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én az ebay-en rendeltem, Japánból. Kb7500 ft volt, egyik héten csütörtökön este 22-kor megrendeltem és következő hét kedden de megérkezett!!! A magyar rendelések nem érkeznek meg ennyi idő alatt.
Mee mész mint az állat!
Nem bírtam aludni ezért gondoltam írok valamit neked.
Nem csúszott csak ellenőrzés volt. 47eFt a komplett szett utángyártott, gyári a duplája. Csak a kopó lamella huszonezer.
Jó reggelt!
0:40, 2:29... Ti ménem alszotok?
Talán csúszott a kuplung, azért bontottad meg???
Mennyi most egy garnitúra lamella???
Kuplungozás. Egy lamella törött.
Rugó ami azért felelős hogy a váltókar közepén álljon ?
Vagy ilyen nincs?
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni van egy Yamaha fazer 2005 motorom. A sebességeket nem veszi lefelé, felfelé minden rendben, de le nem veszi lent marad a váltókar. Leállítás után és sok mozgatás után újra jó de motorozás közben szintén nem lehet vissza váltani. Mi lehet a gond?
De jó kis ajtó lesz ez
Remèlem ezt az infót senki nem fordítja rossz dolgokra
Kb 90 % ilyen betètes ajtó Magyarországon.
Az ajtót a legkönnyebb a betèten keresztül feltörni mivel a betèt kèt 1,5 mm PVC lemez ès közte polisztirol.Átmelegitik a pvc lemezt kva hamar.
Fordítva tette be
Szóval ajtókerte 1 kèp ,betèt 2 kep
Az ajtóval az a helyzet,hogy a zár körül fèm van,viszont nem ott kell ègetni.A betètet ègetik át ami szinte percek alatt lehetsèges.Mindjárt teszek kèpet.
Deee, jóaz az usákoknak úgyis csak ezt adja ki az eszük legyen jó hangos vényóc, felesleges 460 lóerővel, 30 literes fogyasztással (azt a 12,5-et nem hitte el ugye senki?) amúgy igénytelen és hangos bódéval, de a hárli mellé pont ez kell. És csak 16 milla Ford létére
Na megyek F1-t nézni, bár az csak V6, és egyik sem amerikai.
A három sebességes automata...

https://www.autoblog.hu/videok...
Nem jó mert nem siklik az úton szép csendben. Meg mert USA gyártmány.
Persze a hosszú élet feltétele a kenőanyag és a közepesnél nem nagyobb fordulatszám.