Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A világot hőlégballonos repüléssel az igazi meg sátorral, nem lakóautóval,
Akuról egèsz este megy a belső világítás.Règi sz@r aku van benne.Egy újjal mègtovább bírná.
Nem nagy.Belvilág kb 4,5 mèter 850 kg.
Egyedül toltam be az udvarra kèzzel.
Idèn júliusban megyünk egy hètre Bulgáriába a tengerpartra.All inclusive ès 400 euró hármunknak.
Minek lakókocsit cipelni.
Szóval,az úgy van,hogy vettem egy telket itt a tóparton ès nem akarok èpitkezni ezèrt vettem a lakókocsit.Betonozok egy placcot ráhúzom ès tető alá teszem.Ha nèha úgy adódik legurulok vele ide 80 kilomèter a fekete erdő 120 kilométer vársonkolyos (ha rákerestek a neten nagyon szèp helyek hegy,vizesès folyó erdő)maxxx addig mennèk vele.
A világot? Először Ejrópát kellene, itt is vannak szép és különleges helyek... Gran Canaria, Madeira, Mallorca, Ibiza, csak a spanyolokból, ott van Málta, meg a görögök közül Kréta, Korfu, olaszban Szardínia, Korzika...
Ja, ez mind sziget, baxhatnád a lakóautódat
Lottónyereményből? Én abból se Egy jó autó, aztán 3-4*szállókban allinclusíve, mindenütt annyit töltve, ami jólesik. Nem cipelném magammal a lakásomat, csak egy bankkártyát, az mennyivel könnyebb

Albánia sötét ló, azt nem vállalnám be... Olasz jó, csak messze van. Bár ahol utoljára voltam, az nagyon szép volt...
https://www.google.hu/search?q...
Horvát azért jóval közelebb van, kinek van kedve annyit motorozni?
Ó egy jó lakóautóval én is bejárnám a világot szívesen
Nem érted. Én nem azt mondtam hogy azért nem megyek világkörüli útra mert nincs lakóautóm. Akkor mennék ha lenne. Akkor lenne ha nyernék a lottón és el tudnék menni évekre. Így hogy az ember dolgozik nincs értelme venni nem lenne kihasználva így jobb pár hétre elutazni egyértelmű.

Megyünk persze foglalj valami jót a legnagyobb melegbe nyár közepére. Akár Albánia vagy Olaszország is jó lenne...
Hónapokra-évekre te lakóautóval sem fogsz elmenni... átvinni meg hidd el, horror. Olcsóbb kint bérelni vagy venni, ha már mindenképp az usákokra van ingerenciád. Bár gondolom, Kína meg Oroszország nem vonz annyira lakóautóval oda pedig mehetnél lábon
1-2 hét meg elég arra, hogy megismerd a környéket, bárhol. Gyakran rövidebb is. Mi inkább megyünk többx, mint egyszer hosszú időre.

Apropó, mi megyünk valahova? El kék kezdeni szerveződni... nyakunkon a meleg
Ezt nem igazán értem. Nem hiszem hogy te hónapokig vagy évekig laktál volna szállodában. Évente elmész 2-3 hétre ide oda európában az semmi. Ha valakinek van pénze jobb lakóautóra akkor arra is van hogy átvigyék az óceánon. Nem olyan sok az.
Én körbejártam, nem a világot, de Európa egy részét legalább. Nem kellett hozzá lakóautó, szóval ha eddig nem mentél, ne arra fogd! A "világban" úgyse kalandoznál vele - annyi pénz nincs, hogy azt átvigyék neked az óceánon...
Ilyen látványokért teljesen felesleges olyan messzire elmenni. Meg a hely tele van usákokkal
Én lakóbuszt nagyon szeretnék körbejárnám vele a világot csak marha drágák. Szoktam nézegetni a hirdetéseket olyan jól néznek ki belülről...
Érdekes meglátás, de nem alaptalan.
Én is inkább mennék lakóautóval, minthogy húzzak magam után egy bazinagy lakókocsit. (a kisebbfajtát még talán)
Olyan helyekre lenne ez opció, ahol tényleg a természetbe megy ki az ember és nincs nagyon semmi a környéken. Mint pl. az USA-ban.
Lakókocsi. Az egy életforma, meg tudom érteni, aki szereti, de engem sosem vonzott. Minek házat vinni magaddal, az mindenütt van... meg azt vonszolni km-ek százain keresztül...
Manapság már meg sem éri, nagy díjak vannak rá a pályákon, drága a kemping hely, a vontatás miatti plusz üzemanyag, műszakiztatni kell, biztosítás...
Nem tudom, Erdélyben mi a helyzet, sztem Magyarországon már nem jó megoldás ezzel kalandozni, főként a mi korunkban Fiatalként kicsi gyerekkel buli lehet.
Szasz Arni.
Nem, még nem került sorra, hátrébb került a munkák közt az a helyiség, még 1-2 hétig biztos nem jutok oda. Sokat kell még trógerolni a lakásban, nem akartam szétbaxni a szép új bejárati ajtót, úgyhogy azt tesszük be a legvégén.
A lányom beköltözött már a játèkokkal
Mèg nem aludtunk benne.
Gázfűtés,frigó, gáztűzhely,melegviz.
Csak egy kèpem van. a belsejèről,kèsőbb csinálok mèg ès felteszem.
Az semmi, de még láncvédő sincs rajta, igy nem lehet müszaki vizsgája!!!
Ja, az index nem gyári.
Na EZ tényleg szép, pont olyan mint amivel kezdtem az "igazi nagymotoros" pályafutásomat 95-ben. (csak ez gondolom működik is)
Sokszor gondolkodtam rajta hogy vennék egy pont ilyet, de aztán mindig arra jutottam hogy úgysem merném használni. (pl. ez is tök jó lenne)