Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"véleményem szerint" miért nem jó nektek. Ezt azé' tegyük hozzá.
Ezt szokták a politikusok is osztani, mlas pályát tévesztett ezek szerint.
Ez nem vélemények ütköztetése hanem ész osztás. Nem azt mondod, hogy te mit szeretnél hanem azt hogy amit mi szeretnénk miért nem jó nekünk.
Viszont az iphone mobiltelefont jól össze hozta,én is vettem belőle elég sokat.
Hamarosan pálinkáztunk egy jót és a különböző eszmefuttatások sem fognak elmaradni, úgy érzem
Ismered talán a mondást: "vigyázz, mit kívánsz..." Lehet, ha bejárnád az usákokat - oda lenne az álmod vagy nem. Lehet, élveznéd. Ez attól függ, mit LÁTNÁL belőle meg útközben.
Hát ez az... sztem mindenét odaadta volna még egy kis időért, amit ezen az oldalon tölthet... Mi, akiknek (még) van időnk, meg igazából nem értékeljük - pocsékoljuk, pl. munkára, de ehhez a témához bor kéne vagy inkább pálinka itt nem lehet kifejteni.
Steve Jobs??? Neki már van ideje bőven...
"és bejárhatnánk a világból annyit, amennyit csak a maradék időben lehet." Ez ugye egyenlő az USA-val.
Én mindig úgy gondoltam -- mivel a naprendszerek közötti űrutazásra sokan állnak sorba de viszonylag kevés a hely -- hogy ehelyett abból a világból kéne minél többet látni ami körülöttünk van. A gazdagság rész kb. a huszonéves időszakomban foglalkoztatott, utána már valahogy nem igazán érdekelt.
Ezt tudom, poénnak szántad, mégis kapizsgálod a lényeget... ha van időd, megvan mindened - viszont ha nincs időd, hiába van meg mindened (erről pl. Steve Jobs tudna mesélni)

Na ennyi filozófia mára, megyek dolgozni
Á, ez nem győzködés, max. vélemények ütköztetése
"te nem vagy az a kempingezős, egy hátizsákkal nekiindulós típus mint pl. mi" - mert nem vagyok már 18 éves, mint ahogy ti sem... egy gatyában pénz nélkül elindulni az országon át stoppal - hát ebből bizony már kiöregedtünk.
Tök érdekes az ilyen csevely, mert ebből kiderül, ki mit szeretne IGAZÁN. Ti pl. szabadidőt, ami pedig van nektek bőven - csak mégsem rendelkezhettek vele igazán Meg többen is lakóautót, ami szerintem inkább a szabadságnak csak a szimbóluma, mint egy valós lehetőség, de mégis vágykeltő (annak, aki nem rendelkezik korlátlanul az idejével)
Az usák mániátok is erre utal (Freud jobban tudná elemezni ) mert az ugye (papíron és a fejekben) a szabadság és lehetőségek világa
Nézd, én pl. elég szabadon élek, és úgy is éltem mindig, engem nem ez motivál. Viszont láttam már, hogyan élnek a VALÓBAN gazdagok (kastély, Ferrari) és bizony én azt szeretném inkább egy lakóautó helyett
Én se a lottó nyereményből lettem idö milliomos.
Azért dolgozok hogy ne unatkozzak, meg azért mert van hozzá kedvem.
Tök jó amikor elméleti dolgokról győzköditek egymást.
Lássuk be, hogy te nem vagy az a kempingezős, egy hátizsákkal nekiindulós típus mint pl. mi.
Épp a napokban beszélgettem kamionos haverommal, hogy mit jelentene nekünk a gyakorlatban pl. egy komolyabb lottónyeremény. (realisták vagyunk, egyikőnk sem lottózik)

Egyetértettünk abban, hogy elsősorban SZABADIDŐT nyernénk vele és bejárhatnánk a világból annyit, amennyit csak a maradék időben lehet. Nem kéne kastély meg Ferrari és egyéb marhaságok sem, egy penge amcsi lakóautó viszont biztosan, amivel oda és addig megyek ameddig akarok. (kivéve észak korea meg pár nem annyira vendégszerető hely)
Szerintem jó dolog egy lakókocsi.
Úgy nagyjából ismerem őket,mert munkatársam is vett tavaly egyet. Abban is van gázpalack a hűtőnek,és utólag aranyáron szereltetett be elektromos dörzshajtást a kerekekhez amit joystickkal lehet irányítani. Keskeny az udvaruk,nem tud betolatni,csak így beállni vele.
Van benne boiler ami gázzal is ès 220 voltál is müködik .
Meg rádió
Azért navigare necesse..szóval Korfura, Máltára kapásból elvinne ám a komp is kocsistól De engem amcsi vonz nagyon, Yosemitie, Grand Canyon, 66-os út..hmm
Nem gondoltam volna hogy wc zuhany is van benne, királyság.
Ez butaság Először a világot kell bejárni aztán ha öreg leszel és nem tudsz mozogni akkor kell menni Európába. Azokra a szigetekre hogy mész? Átúszol?

Köszi
Rendben.
Nagyon szép Arni!
Majd beülünk sörözni mikor itt lesztek
Mekkora Királyság!