Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

öccázé le se hajol már senki.
http://batszimotor.hu/index.ph...
Ha telefonálok neki, holnapután a kezedben van. Régi haverom. Van nála több fajta.
Benzin legyen benne, mikor "felgyújtod azt a xart" mert úgy jobban ég!
Egyébként ez tipikus Honda betegség, más Baja nem is nagyon szokott lenni. Bő 2 hét? Honnan rendelted, japppánból?
Ha a "felebaráti szeretet" mondjuk 500Ft, arra még azt mondanám hogy 3 perces munkáért ugyan sok, de belefér. 3e Ft viszont elég durva túlzás érte.
Arra számítotttál felebaráti szeretetből összedobja neked? Ezt most vagy nem gondoltad végig, vagy megint a szart fényezed .
Ma voltam az önindítósnál bronzkeféért, mondja hogy már nem tartanak alkatrészt, csak javítanak. "de rendelni tudok, ha kell, délutánra itt lesz" ,mondom oké.
Elvittem a szétszedett és elmosott cuccokat ahogy a képen is van, hátha kell neki méret vagy szám róla. Kérdezi hogy "össze is rakjuk?" Á, azt nem kell.......bár, mennyi lenne a munkadíja?
Hosszas gondolkodás, majd: 3e Ft. Ó, nem kell köszi, 3-4 percem nekem is lesz rá.
Töltés,fesszabályzó beszart. Még van rendelve, elvileg 11-én megjöhet. Ha itt lesz megyek.
Ezt hogy érted??? Eddig minden rendben volt vele.
Nekem lehet megint kimarad. Pedig szabi rendezve,pénz is megvan,de hát a motor babrál ki velem.
Igen, ezt én is hallottam már. Viszont 5,5 éves akksi előtt már úgysem állhat hosszú életpálya, szóval megmarad az új.
Elméletileg webáruházból rendelt cuccot 30 napig köteles visszavenni az üzlet. Persze a postát neked kell fizetni.
Nekem is lassan ki kéne valahogy varázsolni a barikád mögül a kawasakit, aztán elvinni műszakira.
Itt most ömlik mit az állat.
Hozzánk még a közelbe se mutat, és most állt el fél órája... mondjuk, most süt szépen a nap.
A sunyi kis rohadék! Sehol semmi, aztán most meg szakad az eső.
Csövi kitalál ilyesmit, mert nagyon viszket már a gázmarkolata a túrára... mikor is, 14-e?
Lassan el kéne kezdeni szervezni, ki-hogy-merre megy, vagy tali Arniná, oszt' jónapot?
Minek? Volt már, hogy lefolyt a benzined? AC pumpás motornál?
Az FZR-be?
Abba értelmetlen, mivel az ac pumpa szelepei úgysem engedik át a naftát laphelyzetben.
Mivel a gtr-ben nincs, nekem pl. nem ártana bele. (viszont mivel gyártottam túlfolyót az úszóházakra, így már nem fordulhat elő hogy befolyik a nafta a hengerbe)
Arra gondoltam hogy teszek be egy benzin elzáró elektromos szelepet. Szerintetek? 0.6A vesz fel.
Ez túl hosszú bobbernek, másrészt a bmw is cruisernek szánja. (amúgy a bobber mint stílus, nekem borzalmasan rondák)
de ez nem chopper inkán bobber
Szép, bár sosem lehet igazi chopper az, amin nem lehet kinyújtani előre a lábakat.
Nem tudom mert nem hinném hogy visszavennék, egy hete rendeltem. https://aruhaz.kauffer.hu/inde...