Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet vitt pár szál virágot és elmereng a történteken.....
A garázsból hosszabbitóval kapott 220-t... 92-ben hitelesítették motorom meg 91-es úgyhogy teljesen rendben van.
Úgy nézem, lejárt a hitelesítés... 220V-ot honnan adtál neki?
Büdös? Az nem a CO... Wiki: A szén-monoxid (CO) egy színtelen, szagtalan, íztelen gáz Sztem elégetlen benzin, mert még mindig rossz a keveréked.
Mondjuk a Haynes manual szerint ez a jó gyertya kép... A CO is jobb lett úgy látom bár szagra még elég büdös. Holnap megpróbálom megmérni a 750-t...
Na ilyen lett a gyertya kép mai menet után javul. 2½ ről betekertem 2re. Nem olyan jó így vele menni kis fordulaton akadozik. Lehet most hogy ezt betekertem, a súbertűn meg feljebb kellene állítani mert ez már kevés neki. Majd meglátom mit mutat a fogyi.
Az hogy ott tátja azt a hülye pofályát.
Vakegér... Ez nem is a titanic ez egy U boat.
Arra jártam nem sok mindent látni emberek nézelődnek, újság írók fotózkodnak...
Elment megnézni a hajót - ami elsüllyedt Ha szereti az ilyesmit... küldök is neki egy képet a Titanicról!
Vagy az hogy 12 ember bámulja hogy mit csinálnak a vízimentők?
Mi? Hogy ellátogatott a baleset helyszínére ha már arra járt?
Ez gusztustalan.
Katasztrófa turizmus?
Pedig a biztosíték nem is mozog mitől romlik el?
Elektronikus áramkorlátozás... hallottál már ilyenről? Ja nem, mert a veteránjaidban még nincs ilyen Az új BMW motorokban már szinte csak ez van
És azért van kevesebb biztosíték mert mindig elromlik inkább nem tesznek bele...
A golyós csapágy hamarabb romlik el mint a kefe elkopik
Engem érdekelne, ha még aktuális.
Szia! Engem érdekelne, ha megvan, és tudjuk, hogy milyen (évjárat pl..)
Mert az én autói jó de pl. 25 éve, az öreg Volvómban elromlott, előtte a Warnyúban is xarakodott - meg láttad, Józsié is hogy nézett ki. Elektromechanikus alkatrészekkel (kefe, csúszógyűrű, érintkező) csak a baj van. Ide sorolhatjuk a biztosítékot is, az pl. az újabb verdákban alig van.
Szóval a paróka nálam is megkapta az új olajat, fagyállót, klíma és vízhűtő tisztítást, meg persze a frissített önindítót.