Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem érdemes mert még jók, másrészt erre a pár évre ami vissza van......(ha nagyok ki lennének kopva akkor persze cserélném)
Elfogyott a két pozitív kefe, az a baja.
Jó pofa.
A próbakör után már nem volt kedvem kivenni a gyertyákat, a csavarokat meg nem akartam eltekergetni addig amíg nem látom őket. De a hétvégén megnézem.
http://youtu.be/B174TSEGSSw;feature=youtu.be&fbclid=IwAR0vVhjiQ5jXQur9WXXcpuCxlwyRcsPpe9cE_6TsUHIWk-EqHmaSwiBWue8
És mit csinálsz az új akksival? Vissza tudod vinni? mert ha nem, akkor kár félre tenni, mert álltában tönkremegy 1 év alatt.
Én a bronz perselyeket is kicserélném, ha már szét van borítva.
A levegő csavart nem nézted hogy áll?
Az F1, már nem igazán közelíti meg a 18000-t. Inkább 12 felett van valamivel a vége. Elektromágnest többen is alkalmaztak. Ha egy kicsit tudományosabban is érdekel, tudok én is adni könyvet meg digitális tanulmányi segédleteket.
Más, a hétvégén én is csináltam karbi szinkront. Az 1-es henger baromira más értéket mutatott, mint a többi. Beállítás után kerültem egyet, érezhetően rugalmasabb lett. Még ötösben is elég élvezhetően meglódult. Persze azért a nyeregbe lehetett maradni, de jobb lett. A héten még cseréltetek első gumit és úgy gondolom, h útra kész. Terveztem még pár dolgot, de most úgy láttam, hogy kár lenne időt tölteni azzal, hogy mélyebben belenyúlok.
Az szép száraz lehetett azért nyűglődött. Nekem is száraz a BMW-be mínuszokban alig teker de olyan szar helyen van nem egyszerű kiszedni. Csapágyakat jól olajozd meg.
Korai volt új akksit venni a pözsóba, továbbra is nyűglődött indításkor ha épp olyanja volt. Ma már nem dolgozom, így "ráértem és szétkaptam, így néz ki 20 év és min. 302.000 km után az önindító belülről. (Mitsubishi gyártmányú)
Holnap veszek az önindítós csávónál új keféket és teszem is vissza a helyére. (meg dobom vissza a régi akksit is)
Érdekes ez a motorszerelési tankönyv. Nem is tudtam, hogy van pneumatikus szelepvezérlés... F1 autókban az van így tudnak elérni 18000/perc fordulatot. 300bar
BMW meg csinált elektromágneses szelepvezérlést. Az se semmi....
Nem, de talán itt majd tudnak:
https://www.sportmotor.hu/foru...
Sziasztok! tudna nekem segiteni valaki lerugtam véletlen az oldalidomot a 2006 os fazer 600 ról és sehol sem találok. Valakinek eladó vagy valami oldal ahol tudok rendelni?
Benne vagyok
Ignác a fenevad! Őrzi a területet.
Mehetünk,hétvége jó,arra nem kell szabit kérnem.
Köszi. Persze csak ha lenne rá igény többiek részéről is....
Most melózok hétvégén, de megpróbálom megkérdezni
Ha kiadja a házat én benne lennék egyik hétvégén megkérdezed?
Mintha már láttam volna valahol ezt az egységcsomagot... Érdekelne de attól tartok megkérik az árát. Azért köszönöm hogy gondoltál rám.
Szerintem megoldható lenne ugyanott, elvileg ki szokta még adni a házat, de még kell kérdeznem