Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az hogy blokkolsz, még nem jelenti azt hogy tudsz normálisan közlekedni, mert az ABS is hasznos, de a saját hülyeséged ellen nem véd meg.
Kicsit szívás volt de úgy néz ki megvan a bibi. Tettem még fel képeket. Érdekes, hogy a karbi teljes tömítés készletben ez az O gyűrű nem volt benne. És nem is tudom honnan veszek. 7.6 x 10 Nem emlékszel honnan rendeltem a szettet? Azt hiszem te ajánlottad az oldalt...

https://www.sportmotor.hu/albu...
Nem látom, hogy ír blokkoltam én is. Szerintem már nincs itt csak nem olyan hülye, hogy magával beszélgessen.
Nekem a nagy JAWA kimaradt az életemből, javítottam barátoknak, de nekem nem volt saját.
Babetta jawa, és Jawa mustáng, viszont volt több is.
Nem olyan nagy gond, mivel szinte minden beszerezhető még hozzájuk. (a Csehek komolyan gondolják, hogy nem rúgjuk fel a hagyományt)
https://www.jawaparts.com/Cove...
Lassan gyűlnek a cuccok, már vettem hozzá láncot (D.I.D. valószínűleg életében nem álmodott róla, hogy egyszer ilyen is lesz rajta) meg egy Barum 3.50-est hátra.
Még egy fékbovden kell előre, a többi már csak szerelés.
Az Ügyfélkapun lekérdezheted, hogy forgalomba van vagy nem.
Egy régi ismerősöm hívott, hogy most vett egy Jáwát és le kéne kérdezni hogy forgalomban van-e. Kapott hozzá pár cuccot és kérdezte hogy kell-e valami. Láncvédője van, karbifedelet meg ha lát akkor szól. (régi veterános srác, az ő Csepelje volt az első nagymotor, amivel mentem a kertek alatt)

Az udvari bolondunk visszajár még, vagy már elvitte a mentő? (vagy blokkoltátok ti is és csak magával beszélget?)
Nem itt mondták azt a filmben, hogy itt mindenki hülye???
Aztán ez volt rá a válasz, itt mindeni!!!
Na ábrus fejlődöl, mert ebben az évben ez volt a legnormálisabb ötleted.
https://www.sportmotor.hu/foru...
Fazerben itt okosabbak mint mi.
Szia.
Én csak egy kipufogós boltost ismerek, ez viszont Mezőberényi batszimotor.hu
Első lánckerék kisebb, akkor ugyan akkor fordulatszámon lassabb lesz a motorod és több üzemanyagot fogyaszt egy kicsivel.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni: valaki tud valamilyen infót a kiskunlacházi p.r.c. kipufogós csapatról?Működnek még?Telefonon nem tudom őket elérni.Esetleg valakinek van eladó ő általuk átalakított kipufogó fz6n-re?Köszi
Tud valamit segíteni!
FZ1 elsõ lànc kerèk hàny togas gyàrilag?
Van e Akita’s kisebet tent fel mik a tapasztalatok?
Előbb utóbb előkerülnek a rejtett kincsek csak nyitott szemmel kell járni.
Gyermek koromban azzal szórakoztam, hogy a gondolatom erejével meg tudtam állítani az elektromos gyújtású motorokat, azóta már ott tartok hogy az emberek szívét is meg tudom állítani.
Még szerencse, hogy gondolat alapján senkit nem lehet elítélni.
Na ábrus, neked csak az eszed áll meg a farkad, ezért van még veled az asszony is.
Na meg persze nekem nekem nem állt rendelkezésemre (és ma sem áll) egy komplett diagnosztikai állomás és analizáló labor a kipufogógáz hengerenkénti elemzéséhez.
Viszont véletlenül lett láncvédő a Jáwához.
Persze csak egy ötlet.
Én pl. mikor az "én FZR-emen" kicseréltem a karbisort egy másikra, az istenért sem jöttem rá, hogy mi a bánatért fullad be egy pillanatra mikor alapjáratról gázt adok. Szétszedtem a karburátort, állítgattam mindent, már átpakoltam az "összes" cuccot az előzőből de ugyanaz volt.
Aztán már kínomban megnéztem hogy azok a fúvókák nincsenek-e eldugulva, na akkor derült ki, hogy ebben a sorban 120-as fúvókák vannak a gyári 115-ösök helyett. (azt tudtam hogy módosított sor volt, mert más volt a tű és fúvóka méret is, de azokra ott nem is gondoltam hogy más lehet)
Kicserélve minden helyreállt.
Szóval ennyit számít hogy ott mi a helyzet.
Az emberiségre az hozta a legnagyobb átkot, akinek az elméjében megszülettek a számok.
Mert az rendben van, hogy telik az időt ez természetes.
Viszont milyen beteg ember az, aki ezt számolja???
Egy jó tanács, fa alatt ne aludj, mert egy lezuhanó elöregedett faág agyonüthet és meghalsz.
Tudod miért hívják a nőket bukszának???
Azt már megtanultam,
hogy minden rosszban van valami jó,
de az már nem jó,
amikor Magyarországon nyáron esik a hó.
Párszor próbáltam már én is de mindig találtam jobb ajánlatot mint amit az tudott. Azóta hanyagolom.