Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már tegnap, mikor mentem fel reggel, fél pálya le volt bójázva... a le irányon nem volt semmi (még)
Van itt pénz kérem! Igaz, hogy az önkormányzatoktól elvonnak elég sok lóvét a "védekezésre", de a stadionok mellett a kamu útfelújításokra is költenek bőven. Ma reggel kezdődött az M5-ösön pest felé Inárcs és Ócsa között az "útfelújítás". Ezt minden évben megcsinálják Pest és Lajosmizse között oda-vissza 5-10 km-es szakaszon akár évente többször is. Kb a H.ring is megirigyelné azt az aszfaltot amit ezek felmarnak 5cm vastagon, majd újrahúzzák. 20-25 STRABAG-os autó állt ma ott és dolgozott, míg az M0-án egy sem Dunaharaszti közelében. Múlthét pénteken mikor mentem haza, készítettem fotót a "szar" útról
Nem leszek megyek bicskére keresztcsávókhoz
Holnap délelőtt ott leszek Mogyón az Autós Moziban 1 körül végzek, kb. akkor lehet, benézek hozzád. Ha később végzek, akkor nem, mert 3-ra belPesten kell lennem.
Jó lesz.jó kis gép ez.
A faxkivan 10 óta kocsikázok most fejeztem be. Volt egy nagy rozsda a hátsó kerék előtt az íven, gyári színnel eltüntetve. a küszöb borítás alatti állapotról nem nyilatkozok. Nem vészes de nem is jó. Aztán lengőkar hátsó szilentet cseréltem akna nélkül. A szilentet vissza spanival raktam, azzal dolgoztam ami van.
Ott még vannak értelmes emberek
https://totalcar.hu/kozosseg/r...
Írország nem gyenge!
https://www.origo.hu/auto/2020...
Ott van a Wallis előtt.
11 pénz volt mindenestül
Igen,csak nem a karbantartóknak.Távszerelés még nem megoldott.
Királyság. Mennyit kellett oda csúsztatni a pult alatt?
Friss műszakim van!
Ez sajnos úgy maradt. Az állami eü alapján még MR felvételem se lenne róla, de a műtéti időpontot azt azért sikerült megfúrniuk.
Nekem is ilyen volt pár hete le guggoltam úgy bele nyilalt a terembe azt hittem beszarok... Szerintem izom szakadás volt mert elmúlt pár nap alatt.
Ja, pont abba rokkantam bele. Álltam fel a motor mellett guggolásból mikor leszakadt a porc a térdemben, azt hittem megint újszülött vagyok, sírni támadt kedvem
De nem adom fel, ahogy a Romet is beindult..pedig volt hogy szemeztem a benzines kannával.. ez is el fog készülni.
Home office van már rég össze kellett volna rakni.
Ááá nem ül fel erre. Mindig volt valami "fontosabb" projekt, meg közbejött némi nem várt kiadás, ez meg elkallódott az idő tengerén. Mondjuk most per pill amúgy sem ülnék motorra mert térdműtétre várok.
Hát hogy nincs még kész.
Biztos már motorozna. Azzal mi van, mi akadálya a készre jelentésnek?
akkor teljes siker a fórumon. Asszony megjegyezte, hogy nekiállhatok már a sajátot is összerakni
Kicsit befolyt, kicsit falsolt, de faragtam új tömítéseket meg a karbihoz üvegszálas lapból közbetétet, mert szó szerint forralta a benzint és most indul, van kakaó, van alapjárat, szóval megy. Kapott egy régi új gyújtástekercset, ami lövi a ménkűt rendesen. Öröm bódottág, lányom nyúzhatja tanpályán.
Nekem meg elindult mind2 rossz targoncám... szórakoztunk vele vagy 10 munkaórát - persze nem szakadtunk meg Szopatós hibák sora... kezdve ott, hogy egy éve áll kint a szabadban, félig szétszedve
Mi volt a Baja?
4 éjszaka