Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legeslegjobb deal ha nem akar terepezni az ember, az RS. Annak a legjobb mindig az ára, holott az egyik legjobb aszfaltos opció. (szélvédelem, feszesség, tömeg, teljesítmény tekintetében)
És vesz az ember egy ilyne régebbit, bele az 1200-as injektort (30 vadi újan, beépítő kerettel) meg csatacsippet, ami 20 körül van és ki tudja használni az injektort. Lesz egy majdnem 100 lovas motorja, profi futóművel, különösebb nyavaják nélkül.
Tudom, de a videók miatt nem engedte. A képek egyenként lejöttek.
Elvileg le lehet pedig.... Jobb fölül 3 kis pont ott van a letöltés.
Nem engedi letölteni a képeket. 😾
R?
Iszonyú árak vannak,nagyon drágák a GS-ek.Én még olcsón megúsztam össz-vissz 1.4-milláért,igaz az enyém nem boxer.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/bmw/r_1200_gs/bmw_r_1200_gs-18262202#sid=930886c0-ea10-4dd1-a9ae-d9956d3ce279
És még ezt is forgalomba helyezni,miegymás,két milla felett lesz.
10. lettem a 14-ből, viszont dobogóra esélyesként mentem oda ☹️
Még egy kétpálcikás tükrös mézeskalács szivecskét se sikerült leszedni? 😁
Komolyan, megnéztem, de a 2006-osokat 180 ekm-el 2,7-ért hirdetik, ezeket megsütötte nap, vagy ilyen hüjjék eleve 😅 ennyit biztos nem adok egy 15 éves elhasznált fosért (úgy, hogy az enyém, ami gyakorlatilag ugyanaz a motor, 2001-esek 1-1,2 közt vannak)
A normálosabb, fiatalabb GS-ek 3-3,5-től, 4,3-ért vennék akkor egy ÚJ 1000-es Stromot inkább (ha erre a kategóriára izgulnék)
Egyértelműen nem 😅 Egész este egyedül unatkoztam a szálláson (ennél még veletek vitatkozni is jobb 😁) másnap meg a versenyen nagyon meleg volt, semmi árnyék, leégtem mint a barom, és még jól meg is vertek (nem ment, fáradt voltam, nem voltam koncentrált, meg talán a hőségtől a távcsövem is elmászott) aztán (ebéd helyett 😁) indulhattam még haza motoron 280-at 🙁
És megérte Győrbe menni?
Kell egy gs, és minden meg van oldva. (bmw-d már úgyis van pár, szóval nem lenne feltűnő) 😸
Nekem ennyi kép lett. 😺
Nekem nem tudom mennyi lett, de Győrtől tegnap még lett 280 km, úgy, hogy du. 3 körül indultam. Az ucsó 100 már fájt ☹️ szar mellékutakon, és a seggem, ami megszokta az olasz sima utakat, most szét lett verve. Meg ugye az ucsó 200 km-t már fejből ismertem, 1000x jártam arra, az már dögunalom volt, csak haza akartam érni 😁
Majd este csinálok köccség excelt.
Jó ez a program, legalább tudod utólag, hol jártál, évekre vissza is..
Nekem ennyi lett.
Jók a képek. 🙂
Ez nem krikettütő, hanem machete.
😊
Egy ilyen krikett ütőt sikerült leírni. 😁
Egyébként láttam a kijárót, tudok is róla, mivel elég sokat járok arra. De úgy voltam vele, hogy együtt megyek veletek amíg lehet. (csak egy lámpányit elcsúsztam hozzátok képest)
Jöttem utánatok, csak a körforgalomból kifelé azt hittem hogy lefagyott a navi. Elkezdtem nyomkodni (jó volt) de közben bekerültem egy kocsisorba. A lámpa megfogott, ti még tovább tudtatok menni. Ott gurultam be a mellettetek levő sávba, mikor ti épp indultatok a kanyarodó sávból balra a 7-esre. (intettem, de persze már nem láthattatok) 😺
De hova tűntél? Azt hittük hamarabb lecsatlakoztál, volt kijárat Dunaújváros felé...
Itthol én is. ☺️ 2061 km volt nekem összesen. ☺️
Nem lesz vasárnap délutáni csúcs hanem majd hétfői lesz.. :D